| dafy a întrebat:

Care a fost cea mai feicita intamplare de pana acum? care a fost cea mai romantica atmosfera de care ati avut parte? si cum a fost cel mai frumos moment petrecut alaturi de peietenul/a voasta?
pupici

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Cea mai fericita intamplare de pana acum fost atunci cand ne-am vazut prima datalove struckatunci el abia se mutase pe strada cu mine,cu toate ca nu ne prea vorbeam, ne certam cam mult, dupa 4 ani m-am indragostit de el...si am format o relatie, dar din pacate acum numai suntem impreunahappy
Cel mai frumos moment petrecut impreuna a fost atunci cand eram decat noi 2, ascultam muzica si vorbeam si din vorba in vorba a venit,m-a luat in brate si mi-a spus Te iubesc,primul te iubesc,i-ar apoi m-a sarutat, a fost minunat acel momentlove struck nu il voi uita niciodatahappy
Pacat ca din tot ce a fost, au ramas azi doar amintiri care dor si pe care nu o sa le uit niciodata.

2 răspunsuri:
| gabytzax a răspuns:

Cea mai fericia intamplare si cea mai romantica a fost atunci cand l-am vazut pe ubitu meu prima uara pe marginea lacului a fost asa romantic.Ma luat in brate m-a sarutat si ne-am asezat pe o banca si ne uitam amundoi la apa limpede si la stelele stalucituare.

| RxTx a răspuns (pentru gabytzax):

Momentul in care mi-a dat voie sa ejaculez in vaginul ei fara prezervativ