| мαrιαη03 a întrebat:

Care ar putea fi consecintele daca s-a intamplat sa bei urina altei persoane? Stiu ca suna ciudat dar este pe bune. Rog seriozitate

10 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Nu conteaza daca este a ta sau a lui bunicata, e tot urina.Contine deseuri ale rinichilor si a ficatului, toxine si alte chestii pe care corpul incearca sa le elimine. Prin a bea urina, adaugi toxinele din nou in corp si de data asta corpul are mai mult de munca, pentru ca elimina toxinele pe care le-ar fi eliminat normal + astea din urina.
Consecinte? Insetat, varsaturi, de asemenea urina poate sa contina produsele secundare ale unei infectii, deci te poti alege cu vreo infectie. Nici pentru supravietuire nu-i recomandat sa bei urina, de ce? Pentru ca contine sare si iti va fi sete si mai tare dupa.

| AnoAnonima0 a răspuns:

E scârbos nu cred că s-ar întâmpla ceva.

| mihai69 a răspuns:

Niciuna, dacă persoana care a produs-o e perfect sănătoasă. Cu condiția să nu bei în exces - altfel se acumulează reziduurile la tine...

| мαrιαη03 explică (pentru mihai69):

Cum ar fi daca persoana respectiva avea vreo boala?

| mihai69 a răspuns (pentru мαrιαη03):

Depinde de boală - unele sunt contagioase. Și se pot transmite chiar și prin urină.

| Caro34 a răspuns (pentru mihai69):

In Rusia exista o clinica care trateaza multe boli prin ingerarea de urina. Normal ca urina nu cand ai infecții si ciuperci si alte cele... Este filtrata, analizata si administrata la indicațiile medicului. Numai bine!

| mihai69 a răspuns (pentru Caro34):

Ca să nu amintim aici de „guru" Bivolaru...
rolling on the floor

| Caro34 a răspuns (pentru mihai69):

Pe bune, degeaba te distrezi tu bine! Medicina are al viitor... Numai bine!

| Sarina a răspuns:

Iti va veni sa vomiti si inima din tine

| SG1995 a răspuns:

Nici una, doar bei urina.