| lynes a întrebat:

Care e numele tau favorit?

Răspuns Câştigător
| EndouMamoru a răspuns:

Andreea

33 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
La băieţi îmi place Matei şi Mihai, iar la fete îmi place Mara.

| ignore a răspuns:

Simohappy isabella sebastian

| TitiDrLove a răspuns:

Sonia :X

| Barbiiie95 a răspuns:

Gina Mariana(numele meu)
Allisson
Dulce-Helena
Alexandru,Adrian,Claudiu
Mihai/Mihaela
Lavinia, Denisa
Ionut, Dan.

| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

WTF! laughing Ce dusa mai sunt si eu!laughing)
Numele meu fav. e Alexandra :*

| Cosminovici18 a răspuns:

Sarah

| Anablondyi a răspuns:

De fata sau baiat? claudiu imi place. virginia si simona :* carmina sau raul

| AnnaS98 a răspuns:

Lavinia,lorena sau tatiana daca e vb de o fata. daca e vorba de baiat claudiu, cosmin sau gelu

| Allexandraaa a răspuns:

Cristi :*

| aleexuţ a răspuns:

Cristi, Alexandra ( my name), Andrei, Jacob/Jake, Isabella, Apryl love struck, Taylor,

| maytha a răspuns:

Sebastian Andrei

Maya Defne

love struck

| MaeRiAh a răspuns:

Makino,Koizumi,Misaki,Nobuo,Saito,Makoto,Yuuki,Airi,Sayuri,Mika,,Sakurako,Ako,Yooko,Sora(numele meu preferat pentru ca inseamna cer),Hana(inseamna floare), Hikari(lumina), Nana(inseamna 7 dar cred ca mai are semnificati),Sachiko, Rin(rece), Hatsue eu iubesc numele japoneze

| NyanCat a răspuns (pentru MaeRiAh):

Suntem surori din alta mama? :X rolling on the floor Si eu ador numele japoneze :X P.S: Daca iti plac animeurile imi dai id tau n mesaj sa vorbim? :X

| pink1girll a răspuns:

Miruna (numele meu) tongue

| FluTuRaS_2810 a răspuns:

Izabela:X doar ca pe mine ma cheama mihaela si nu imi place deloccrying

| AliceHamingway a răspuns:

Izabella- bella happy

| XtmCamiii a răspuns:

Al meu e thinking Kameliia; x[ps e numele meu]

| Bettw a răspuns:

Beatryce. ca asa ma cheama.love struck

| xLemonish a răspuns:

Iris love struck
P.S.: Nu`i numele meu. Pe mine ma cheama Alecsandra. oh go on

| EndouMamoru a răspuns:

OK! Am primit funda ca numele meu preferat i andreea(P.S:is baiat)? Super msss mult!

| alinutza99 a răspuns:

CLarysSa si Dany big grin

| RougeEttiquete a răspuns:

Izabella,Patricia si Elisa.Iar la baieti:Alex si Sebastian

| CrisSuCrissS a răspuns:

La fetesadbeatrice, carina) si la baietisaddenis, alexandru.stefan,mihai)

| Gabriela14Iuliana a răspuns:

Alexandru.

| Iisusa a răspuns:

Costache

| Sinus a răspuns:

Practic e normal sa ai un nume favorit, dar eu la intrebarea asta as raspunde: Numele meu e numele meu favorit!

| NyanCat a răspuns:

Fete : Andreea, Mitsuki, Risa, Shiratori, Atsuko, Nana, Simona, Briggita, Miranda, Miriam, Ronnie, Chelsea, Ella, Minodora, Iris, Ingrid, Lisa, Alexandra, Alexis, Alexxa, Sonia, Sofia, Lola, Florencia / Florencita, Abby, Irinia, Aiko, Sakura (inseamna cires pe japoneza :X) Hanna (Floare :X) ETC.
Baieti : Tudor, Raul, Takumi, Raisuko, Kantaru, Mihai... ETC

P.S : Nu am putut sati trimit mesajul deci iti raspnd aici :

Eu mi-am luat sims3 pe CD, nu l-am descarcat.
Til poti lua si tu pe CD, costa 1 milion si ceva,
sau uite inca un site de unde til poti descarca :
http://sims3forfree.blogspot.com/

Sper ca te-am ajutat :x

| Aandre a răspuns:

Fata:Andreea(numele meu),Maia,Bella,Sandra,Jaklin,Cici(Cecilia)
Baieti:Vlad,Radu,Dani, Mihai, Razvan

| YuriBoyka a răspuns:

Fete:Ioana:X:X:X Baiati:...As vrea sa ma cheme Edward Cullen deci atat.