| lynes a întrebat:

Care e numele tau favorit?

Răspuns Câştigător
| EndouMamoru a răspuns:

Andreea

33 răspunsuri:
| Alecs98 a răspuns:

Aleku este numele meu favorit

| TitiDrLove a răspuns:

Sonia :X

| Iisusa a răspuns:

Costache

| Gabriela14Iuliana a răspuns:

Alexandru.

| RalluOfr a răspuns:

Raisa,Sebastian,David,Yasi,Cezar,Cezara,Bianca,Roxana,Raluca,Ynes,Laura,Andrei,Camil,Edy,Miruna,Daria,Medeea,Andrada,Sorin,Cristian etc.

| FluTuRaS_2810 a răspuns:

Izabela:X doar ca pe mine ma cheama mihaela si nu imi place deloccrying

| Allexandraaa a răspuns:

Cristi :*

| RougeEttiquete a răspuns:

Izabella,Patricia si Elisa.Iar la baieti:Alex si Sebastian

| xLemonish a răspuns:

Iris love struck
P.S.: Nu`i numele meu. Pe mine ma cheama Alecsandra. oh go on

| Barbiiie95 a răspuns:

Gina Mariana(numele meu)
Allisson
Dulce-Helena
Alexandru,Adrian,Claudiu
Mihai/Mihaela
Lavinia, Denisa
Ionut, Dan.

| Bettw a răspuns:

Beatryce. ca asa ma cheama.love struck

| Anablondyi a răspuns:

De fata sau baiat? claudiu imi place. virginia si simona :* carmina sau raul

| fatafitoasa a răspuns:

Andreealove struck ador numele meu...inainte nu imi placea acum il adorrrrrrrrr love struck

| Rayyy a răspuns:

Bună,
La băieţi îmi place Matei şi Mihai, iar la fete îmi place Mara.

| MaeRiAh a răspuns:

Makino,Koizumi,Misaki,Nobuo,Saito,Makoto,Yuuki,Airi,Sayuri,Mika,,Sakurako,Ako,Yooko,Sora(numele meu preferat pentru ca inseamna cer),Hana(inseamna floare), Hikari(lumina), Nana(inseamna 7 dar cred ca mai are semnificati),Sachiko, Rin(rece), Hatsue eu iubesc numele japoneze

| Sinus a răspuns:

Practic e normal sa ai un nume favorit, dar eu la intrebarea asta as raspunde: Numele meu e numele meu favorit!

| AnnaS98 a răspuns:

Lavinia,lorena sau tatiana daca e vb de o fata. daca e vorba de baiat claudiu, cosmin sau gelu

| pink1girll a răspuns:

Miruna (numele meu) tongue

| XtmCamiii a răspuns:

Al meu e thinking Kameliia; x[ps e numele meu]

| maytha a răspuns:

Sebastian Andrei

Maya Defne

love struck

| AliceHamingway a răspuns:

Izabella- bella happy

| Cosminovici18 a răspuns:

Sarah

| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

WTF! laughing Ce dusa mai sunt si eu!laughing)
Numele meu fav. e Alexandra :*

| alinutza99 a răspuns:

CLarysSa si Dany big grin

| Aandre a răspuns:

Fata:Andreea(numele meu),Maia,Bella,Sandra,Jaklin,Cici(Cecilia)
Baieti:Vlad,Radu,Dani, Mihai, Razvan

| CrisSuCrissS a răspuns:

La fetesadbeatrice, carina) si la baietisaddenis, alexandru.stefan,mihai)

| ignore a răspuns:

Simohappy isabella sebastian

| YuriBoyka a răspuns:

Fete:Ioana:X:X:X Baiati:...As vrea sa ma cheme Edward Cullen deci atat.

| aleexuţ a răspuns:

Cristi, Alexandra ( my name), Andrei, Jacob/Jake, Isabella, Apryl love struck, Taylor,