| lynes a întrebat:

Care e numele tau favorit?

Răspuns Câştigător
| EndouMamoru a răspuns:

Andreea

33 răspunsuri:
| EndouMamoru a răspuns:

OK! Am primit funda ca numele meu preferat i andreea(P.S:is baiat)? Super msss mult!

| NyanCat a răspuns (pentru MaeRiAh):

Suntem surori din alta mama? :X rolling on the floor Si eu ador numele japoneze :X P.S: Daca iti plac animeurile imi dai id tau n mesaj sa vorbim? :X

| NyanCat a răspuns:

Fete : Andreea, Mitsuki, Risa, Shiratori, Atsuko, Nana, Simona, Briggita, Miranda, Miriam, Ronnie, Chelsea, Ella, Minodora, Iris, Ingrid, Lisa, Alexandra, Alexis, Alexxa, Sonia, Sofia, Lola, Florencia / Florencita, Abby, Irinia, Aiko, Sakura (inseamna cires pe japoneza :X) Hanna (Floare :X) ETC.
Baieti : Tudor, Raul, Takumi, Raisuko, Kantaru, Mihai... ETC

P.S : Nu am putut sati trimit mesajul deci iti raspnd aici :

Eu mi-am luat sims3 pe CD, nu l-am descarcat.
Til poti lua si tu pe CD, costa 1 milion si ceva,
sau uite inca un site de unde til poti descarca :
http://sims3forfree.blogspot.com/

Sper ca te-am ajutat :x