| DeDeDeeaSweety a întrebat:

Care este cel mai ciudat loc in care v-ati masturbat?

20 răspunsuri:
| DeDeDeeaSweety explică:

Sa incep eu prima, a fost in baie la serviciu.

| RAY a răspuns (pentru DeDeDeeaSweety):

Noi vrem si sa vedem asta

| DeDeDeeaSweety explică (pentru RAY):

Dar, ai curaj sa raspunzi? Ca sigur ai facut-o si tu intr-un loc ciudat.

| RAY a răspuns (pentru DeDeDeeaSweety):

Nu sunt asa cool ca si tine ce sa faci, chestia aia te face sclavul femeilor incerc sa ma abtin

| ForeverAlone97 a răspuns:

În sala de clasă

| Anndreeaa6201 a răspuns:

La metrou happy povestea e mai lungă și lista locurilor poate continua laughing

| nebunu_5532 a răspuns:

In apa la mare, la servici in toaleta, la școala in toaleta și in clasa in timpul orelor. La subsolul blocului, in cabina camionului meu. Cam astea mi-au venit pe moment.

| nebunu_5532 a răspuns:

Locuri ciudate unde am făcut sex nu te interesează?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot in baie. Dar ce chestii ciudate ti-ai bãgat inautru? Sa devina discutia mai interesanta"

| SalutCeFaceti a răspuns:

1. Esti barbat sau femeie?
2. In mai multe locuri:
In baie la scoala, in tabara in padure, in apa la mare, in curtea casei, in clasa in timpul orelor (dar foarte putin), la o petrecere;

| SalutCeFaceti a răspuns (pentru DeDeDeeaSweety):

Aaa, esti femeie. Am raspuns la intrebare, nu incerc sa ma iau de tine. Pari o persoana interesanta. Daca vrei sa mai vorbim pe teme de-astea (serios sau la misto, depinde cum vrei) doar zi-mi si eu iti spun cum ma poti contacta. laughing) cred ca ne-am intelege bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru SalutCeFaceti):

Eu as vrea s-o lingi intre degetele de la picioare.Ar fi tare sa ii trag soseta cu dintii.

| DeDeDeeaSweety explică (pentru SalutCeFaceti):

Scrie-mi mesaj in privat ce vrei sa vorbim

| DeDeDeeaSweety explică (pentru anonim_4396):

Sex in parc pe o banca si in masina.
Si intr-o parcare - asta a fost mai amuzanta. Scrie-mi in privat, daca vrei sa vorbim mai in detaliu.

| SalutCeFaceti a răspuns (pentru anonim_4396):

Uau. Impresionant laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am nici măcar locuri normale, ce sa mai zic de locuri ciudate

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce intrebări inteligente pui. Bravo.

| DecayingRuin a răspuns:

devil

| mihai69 a răspuns:

În clasă în timpul orei. La serviciu chiar și în birou; la baie e ceva banal. În armată, în foișorul de pază. În apă la mare. Ultima n-o spun public.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate vrei să mă întrebi cum am făcut-o, păi hai să-ţi zic, cu mintea. laughing)