| Celcestietot a întrebat:

Care-i cel mai ciudat, amuzant ori inadecvat mod in care v-a bagat un baiat in seama pentru a va agata?

6 răspunsuri:
| SVEPUATA a răspuns:

M-a pus la uscat pe sarma

| ciuperca008 a răspuns:

Buna. Sunt picioarele tale cumva turnurile gemene? Ca vreau sa fiu arabu care zboara intre ele.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Buna fata mea, da-mi voie sa ma prezint sunt Antonio El Masoo din Mexic si vreau sa te cunosc in detaliu ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha https://www.youtube.com/watch?v=j6Pvsvxfg1c&ab_channel=B.U.G.Mafia

| csftosu a răspuns:

Când am intrat din curiozitate pe un site de dating și tot îmi dădea inimioare, ii dădeam înapoi și după își tot ștergea profilul, iar și-l reactiva și o luam de la capăt cu inimile.
Pana la urma, mi-a scris directlaughing

| Alissia97 a răspuns:

In statia de autobuz:
-hei papusa!
-vrei sa bem o cafea impreuna?

| Celcestietot explică (pentru Alissia97):

Hai ca nu se baga nici chiar asa in seama, mi-a amintit de personajul Johnny Bravo rolling on the floor