| Ava1231 a întrebat:

Care-s sansele ca un baiat mai smecheras, genul ala badboy sa ma placa pe mine o timida?

11 răspunsuri:
| Ava1231 explică:

Man, ai probleme grave la cap

| REMiXPaLTaLK a răspuns:

Pai daca esti timida te apuci de video-chat, iti faci si OnlyFans cont si te dai fata rea - adica Bad Girl si atunci o sa te placa toti smekerasii, bad boii din America si Leonardo cu Capra o sa fie in gat dupa tine! - ia sa vezi raspuns de la Ava > ''Man, si tu ai probleme grave la cap'' ha ha, eu cred ca Ava e o tipa tare dar nu se da pe fata...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt destul de mari dacă ești frumușela, și proasta bata daca ai fi tot o sa ai multe cereri de la tot tipul de băieți și "cuminți și răi".
La băieți e mai dificil să găsești dacă ești timid, daca ești și prost singur o să rămâi toată viața, dar o fata daca arata bine și dacă are probleme psihice e acceptată daca se comporta ok.
Deci nu îți fa griji că nu o sa ai soarta virginilor de pe TPU. Anonimul asta delirează mai toate întrebările laughing se crede și Don Juan după 3 luni in Vaslui rolling on the floor
Nu sunt misogin că eu nu am traume in vederea relațiilor cu fetele și nici respins nu prea am fost,dar asta e adevărul daca fata e frumoasa și dacă e proasta e curtată,la băieți e mai dificil că ei trebuie ca "bărbați" să acționeze, să treacă la vânat, dar o fata nu, ea e "vânata" așa că nici nu trebuie sa te forțezi dacă ești frumușela, dar dacă sapi cu dinții, ești urâtă atunci soarta ți pecetluita dacă ești timidă.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Mari.
Daca arati bine.
Dar nu iti recomand "smecherasii", sunt prosti bota.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O să rămâi cu traume, mai bine căuta un băiat simplu, care muncește și nu umbla prin cluburi și se tripeaza. Neavând experiență o sa își bată joc in ultimul hal de tine, poate te trezești și la,, vitrine" fara sa vrei cu tot felul de dubioși.

| Gshs a răspuns (pentru REMiXPaLTaLK):

Da o-să fie o fată super rea, dar super proastă, eu zic că nu merită să-și bată joc de viața ei pentru un șmecheriaș.

| VoidEternal a răspuns:

Baietii aia smecherasi prefera timidele.

Le place sa aiba cu ce sterge pe joswinking

| Skylor a răspuns:

Sunt șanse mari, doar sa te folosească că așa s ăia.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Destul de mari! De fapt badboys pe voi va cauta mai mult pentru ca va percep ca fiind mai usor de manipulat.

| dariaenache a răspuns:

0,1 %

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te " placa " in ce sens?

Lasa filmele! happy

Realitatea este ca genul asta de baieti sunt fie loverboys, fie cocalari fie doar prosti!

Oricum, mai mult ca sigur vrea ( doar ) sex!
Nu cred ca vrei sa ramai cu traume!