| SerenaSmiley a întrebat:

Care sunt cele mai romantice momente pe care le-ati trait?

14 răspunsuri:
| TeckTonik997 a răspuns:

Saruturi in ploaie cu ochii inchisi timp de 20 min...

| irinaC2014 a răspuns:

A venit prietenul meu cu un urs mare si alb si un buchet mare de trandafii la mini la scoala si era minunat

| SeeDifference a răspuns:

M-am impiedicat pe scari si ea m-a prinslaughing

| SerenaSmiley explică (pentru SeeDifference):

Imi place poza ta de la avatar.

| Danysan a răspuns:

O seara de decembire dupa un majorat undeva la Urziceni pe o banca si era frig ia ea se facuse micuta de tot si era asa de adorabila.Am strans-o in brate si am privito in ochii si mi s-a parut cea mai frumoasa fata din lume.Cu niste ochisori mici de tot m-a privit si cu manutele ei micute ma strans tare in brate si tremurand din tot corpu mi-a spus ca ma iubeste enorm si sunt totu pentru ea in timp ce lacrimile ii siroiau pe obraz ca margaritarele. Pacat ca acum nu mai gandeste asa.

| Love_Flori_1995 a răspuns:

Atunci cand faci dragoste cu persoana pe care o iubesti. Si eu am patit ceva de genu, eram in club cu niste prietene si cativa baieti. Fostul meu iubit, pe care il iubesc si l.am iubit enorm. Era si el acolo. In club era plin de lume. Si eu nu am stiut ca e si el. La un moment dat simteam cum cineva se uita grav dupa mine, si m.am intors si era el la vreo 20 de metri departare se uita la mine. Eu atunci incep si ii zambesc. El imi rade inapoi, si incepe melodia de la n&d - vino la mine. El incepe si mineaza versurile " haide vino inapoi, sa fim iar amandoi vino la mine." eu incep si plang, ma ridic incet de pe taburete. Si drumu pana la el mi s.a parut o vesnicie. I.am sarit in brate si a inceput si el sa planga. Apoi m-a luat de cap si s.a uitat in ochii mei, mi-a zis ca ma iubeste si ca sa ma intorc acasa. Eu i.am raspuns ca il iubesc enorm, dar nu pot. El mi-a zis sa termin si m-a sarutat. In momentu ala parca mi.au trecut 5 ani de viata prin fata ochiilor. mi s-a taiat rasuflarea. si simteam cum toata lumea se holbeaza la noi. Si asa si era laughing apoi el m-a luat efectiv pe sus, si m.a dus la el la masa. Si acolo am facut ice bucket challenge cu moét laughing) restul. E istorie laughing. Si cel mai romantiiiiicccc e atunci cand ma trezeam dimineata si el facea micu dejun si ma astepta jos cu mancare si flori. Sau cand ma trezeam eu inaintea lui si purrr si simplu stateam si ma holbam la el ca copii la dulciuri si mi se parea ca e cel mai frumos barbat de pe pamant. Si multe altele. Stiu ca poate nu vezi asta, de fapt sigur nu o vezi. Dar chiar trebuia sa ma eliberez si sa zic ca mi-e dor de tine si te iubesc la fel ca la inceput sufletelu meu sad, imi pare rau de tot :-

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand m-am trezit dimineata si numai sforaia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru TeckTonik997):

Sper ca stateati jos, as fi obosit dracu atata in picioare, si nemiscat

| Mussette a răspuns (pentru Danysan):

Ce banca din Urziceni? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Odata imi era frig si ea m-a luat in brate.
Odata o alta ea m-a luat de mana.
Odata o alta ea m-a pupat pe obrajorul meu fin ca un fund de bebelus.
Odata (azi) una din acestea trei "ea" mi-a zis "cret frumos" sau ceva de genu'.
Odata o alta ea mi-a zis ca ma place (bine, asta nu a fost chiar romantic. Eu eram ceva de genu: "bun, si acum ce **** ar trebui sa fac).

Cam astea au fost ale mele momente romantice traite, draga mea fata care combini numele a doi pseudo-artisti de cacao. Ale tale care au fost?

| Danysan a răspuns (pentru Mussette):

Hmm nu stiu sa iti spun prea bine dar era chiar in apropierea blocului ei.De fapt nu prea cunosc orasu asa de bine pentru ca sunt din Bucuresti.In fine nu vreau sa imi amintesc pentru ca desii a trecut ceva vreme inca tin la ea.Nu pot sa mint ca am iubit-o enorm.Dar sti toti facem greseli si trebuie sa ne asumam responsabilitatea pentru ele. Daca esti din Urziceni e posibil sa o cunosti dar nu vreau sa dau nume. Oricum fara sa isi dea seama ma ambitionat sa fac o gramada de lucruri, lucruri care pentru mine au reprezentat un salt enorm.Un job mai bun, permisu de conducere si multe altele. pot spune ca m-a transformat intr-un baiat cu o ambitie enorma fara sa vrea. Era genu ce se cam da in vant dupa baietii ambitiosi asa zisi bad boys laughing.In curand o sa imi iau si motor dar nu ma hotarasc ce anume laughing si putin imi mai pasa.Cel putin cand o sa iau virajele cu 180 la ora o sa mi se mai stinga doru de ea. poate dau coltu laughing -Glumesc.Tristu adevar e ca inima mea a ramas tot la ea. Uneori am impresia ca nu o sa mai iubesc iar.Ma bate gandu sa stau singur si sa imi vad de ale mele poate dupa ce o sa uit atunci o sa pot sa ma implic cu adevarat intr-o alta relatie.Sunt cu cineva dar de forma si stiu ca nu e bine dar decat singur, na. Habar nu am de ce iti spun toate astea ..in fine.

| Danysan a răspuns (pentru Love_Flori_1995):

Uite o fata care regreta care recunoaste ca a iubit si iubeste in continuare o categorie de baieti care gasesti cam rar.Tristul adevar e ca si eu ma numar printre ei dar degeaba pentru ca la mine este invers.Eu sunt cel care inca o mai iubesc. Poate mai mult ca in prima zi. Poate intr-o zi vom fi din nou impreuna daca cel de Sus va face o minune.E greu cand pui sentimente si simti cu adevarat ceva pentru cineva.Si ma bucur ca nu sunt singur happy

| SeeDifference a răspuns (pentru SerenaSmiley):

Multumeschappy