| Tttrrrrrooo a întrebat:

Care sunt prețurile unui avort medicamentos?

8 răspunsuri:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Costurile unui avort nu sunt doar banesti.
Avortul nu este metoda contraceptiva.
Protejeaza-ti sanatatea folosind prezervativul.
Este clar ca partenerul tau nu are grija de sanatatea ta.

| Miruna333 a răspuns:

De la 600-650 lei in sus scrie pe net
Cauta pe net in orasul tau sau suna la clinici

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns (pentru LaSteauaCareaRasarit):

@AdeLeu, nu esti de acord, dar e cazul sa stii ca un avort poate lasa femeia infertila.

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde cate zile vei fi spitalizata, ce nevoi ai: medic, anestezist, asistente medicale, medicatie samd.
Avortul medicamentos se face numai sub supraveghere medicala la spital sau intr-o clinica privata, pana se intampla si se elimina totul, putand sa stai in spital intre 2 zile si 1 saptamana.

| annonimaaaa555 a răspuns (pentru Violleta2022):

A zis medicamentos. Nu se baga în spital. Cu medicament se face acasă

| Violleta2022 a răspuns (pentru annonimaaaa555):

Avortul medicamentos se face numai sub supraveghere medicala, in spital sau daca esti bgata vine medicul acasa zilnic.

| annonimaaaa555 a răspuns:

Poate sa ajungă pana la 1300 de lei...du-te la ginecolog și el îți va prescrie medicamentele și îți dă mai multe detalii

| annonimaaaa555 a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu în fiecare caz. Depinde cât de înaintată e sarcina
https://www.medlife.ro/......ecomandari