| andraa12 a întrebat:

Care sunt semnele care dau de gol un barbat indragostit? Mai precis, cum se comporta cu femeia de care este indragostit?

3 răspunsuri:
| StalkerSoul a răspuns:

Depinde de barbat unii sunt timizi, se inrosesc, se balbaie., sunt atenti la acea fata.

Iar ceilalti sunt mai nebuni din fire, o tachineaza, o supara, glumeste cu ea. mai ii da cate o palmuta.
Intelegi tu.

| andraa12 explică (pentru StalkerSoul):

Multumesc pentru raspuns! laughing big grin

| neutrino a răspuns:

Se comporta ca si un catel aflat in calduri. Daca este capabil, incearca sa te invite la un banal suc.