| RAY a întrebat:

Cat de puternic iubeste o femeie un barbat? Sau mai mult se compromit?

18 răspunsuri:
| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai cred se iubesc puternic daca sunt impreuna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de ei, de relaţia lor.
Se poate şi "iubire", dar şi compromisul.
"The voices", a? (la poză mă refer)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care femeie, care barbat? Iar plecam de la premiza idioata ca toti oamenii ar simti la fel si ar privi viata prin aceeasi prisma?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

O femeie poate sa iubeasca un barbat foarte mult. Nu este chestia ca fetele sau baietii iubesc mai mult.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ai dreptate nu toata lumea e la fel, ma gandeam ca fetele au mai multe experiente emtionale asa ca e posibil sa sufere mai putin ca barbati dupa despartire

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Da,ala lea iubit si vii si moarte in toate starile

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

In functie de grosul portofelului si de masina

| R0R0 a răspuns:

E adevarat ca multe fete se uita doar la bogatia baietilor.(ma refer la bani)
Dar exista si fete ce pun sentimente adevarate intr-o relatie, ce iubesc ca nebunele baieti care, poate, nu le impartasesc sentimentele.

| RAY explică (pentru R0R0):

Daca lor le plac badboys ce sa faci

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Nu toate sunt așa.
Bine, majoritatea...

| RAY explică (pentru R0R0):

Sincer si eu as alege un badboy ca prieten decat cu o fetita masulina

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Păi DA!
Faza e ca sunt rare cazurile de prietenie si doar atat intre o fata si un baiat.

| RAY explică (pentru R0R0):

De aia s-a inventat freindzone

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

...ceva ce tu urăsti!

| RAY explică (pentru R0R0):

Nu chiar, nimeni nu-i obligat sa te placa in viata, nu te place mergi mai departe, desigur ca nu prefer zona aia de freindzone, nici eu nu cred ca exista prieteni intre o fata si un baiat

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Da.
Ai dreptate! Nimeni nu e obligat sa placa pe nimeni.

| FrumusicaSufletista a răspuns:

Nu cred ca se poate face un clasament, pe acest subiect.Fiecare traieste diferit, respira diferit, iubeste diferit.Dar totusi cred ca maxim ar fi sa isi riste viata pentru el, oferindu-i un mostenitor.

| Idkidk a răspuns:

Mult, tare mult. Dar în unele situaţii... Băiatul nu iubeşte fata.