| Marius22222222222 a întrebat:

Cat rezista in general o femeie fara nici un fel de contact sexual? ofer funda

Răspuns Câştigător
| Miruna333 a răspuns:

La femei nu e cu rezistat. Cu cât mai mult, cu atât mai bine, dar sa si ajungă la orgasm

8 răspunsuri:
| Cosma2001 a răspuns:

Pana îți dă papucii, din cauza ca nu i o dai la timp laughing

| sierra1 a răspuns:

Maica Teereza a ~rezistat~ o viață intreagă!

| Marius22222222222 explică (pentru Miruna333):

Funda direct

| iliiiinca a răspuns (pentru Miruna333):

Nu cat pot rezista femeile virgine in pat, s-a referit fără sex laughing

| iliiiinca a răspuns:

Depinde de persoana. Cât își propune, cât poate.Eu deja 2 săptămâni simt ca 2 luni. Am o prietena, din cauza greutății, de 8 ani nu a mai avut vreun contact.

| bogdanalin2000 a răspuns (pentru Miruna333):

Deci si la voi e exact ca la noilaughing

| Miruna333 a răspuns (pentru bogdanalin2000):

Clar, suntem si noi oameni laughing

| Crackman a răspuns:

Ani de zile