| pantofipantofi a întrebat:

Cate kg trebuie sa am la 1.71 inaltime ? eu am 48 dar sunt fff grasa , oare ce sa fac? am slabit luna asta 20 kg dar tot la fel a ramas corpul, chiar mai grasa sunt , inainte aveam 68 , pe zi ce trece fizic sunt tot mai grasa

18 răspunsuri:
| bitihacy a răspuns:

Draguta...du-te la un psiholog.Nu mai tine de corpul tau ceea ce vezi tu!

| anonima20 a răspuns:

Vrei sa spui ca esti grasalaughing. normal ar trebui sa ai vreo 60 kg la inaltimea asta.sau na.50-60winking.si asa ca trebuie sa te ingrasi. dupa incepi sa slabesti prea mult si nu o sa mai poti sa te ingrasi deloc, si o sa-ti dorestiwinking

| ioanamirela a răspuns:

La 1.71 normal ar trebui sa ai 61 de kg...si la 48 kg nu esti grasa...parerea mea e ca ar trebui sa consultii un nutritionist

| VadTot a răspuns:

Deci pina la urma cite kilograme ai?
20? 48? 68? Derios ca nu am inteles nimic! si ce varsta ai trebuia sa ne spui!

| MojitoMarco a răspuns:

Nu te critic, dar la majoritatea fetelor este o pb pe psihic cu greutatea.Cunosc fete ff slabe care se vd grase, ar fi bine sa consulti un doctor psiholog...

| ioanamirela a răspuns:

Nu esti grasa la 48 kg...si ai inlatimea de 1.71 as spune ca esti prea slaba...consulta un psiholog deoarece tu te vei grasa si de la asta sa ajungi anorexica si un nutritionist

| thebadgirl1000 a răspuns:

Eu zic k esti handicapata fara suparare...dar pentru inaltimea ta ar trebui sa ai 61 kg... vrei sa devi anorexica?;(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ce se intimpla daca postezi gresit? Nu mai intelegi nimc.

| pantofipantofi explică (pentru VadTot):

Am 48 de kg si 25 ani

| pantofipantofi explică (pentru anonim_4396):

Nu inteleg ce vrei sa spui

| VadTot a răspuns (pentru pantofipantofi):

Nu Cred ca vorbesti serios nu i asa? Stii nu vreau sa te jignesc cum o fac altii dar cred ca mai trebuie sa slabesti ai Dreptate trebuie sa mai slabesti dar stii cine te poate ajuta cel mai bine sa slabesti Crede ma vei slabi foarte repede in cel mai scurt timp Deci daca tu ai 1 71 cm si cit ai spus si 48 kilograme cel mai bine te va ajuta sa slabesti un psiholog s au un psihiatru Crede ma ei sunt cei mai buni medici care te pot ajuta sa slabesti! ok? Tu prieten ai iubit ceva sot? Nu cred ca esti prea grasa mai ales la creierasi Creierasi tai sunt ceva mai ponderali si!

| VadTot a răspuns (pentru pantofipantofi):

Nu Cred ca vorbesti serios nu i asa? Stii nu vreau sa te jignesc cum o fac altii dar cred ca mai trebuie sa slabesti ai Dreptate trebuie sa mai slabesti dar stii cine te poate ajuta cel mai bine sa slabesti Crede ma vei slabi foarte repede in cel mai scurt timp Deci daca tu ai 1 71 cm si cit ai spus si 48 kilograme cel mai bine te va ajuta sa slabesti un psiholog s au un psihiatru Crede ma ei sunt cei mai buni medici care te pot ajuta sa slabesti! ok? Tu prieten ai iubit ceva sot? Nu cred ca esti prea grasa mai ales la creierasi Creierasi tai sunt ceva mai ponderali si!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru pantofipantofi):

Mama ei de psihologie,Intrebarea ta a fost postata gresit.Fac exceptie,poti slabi fara restrictii alimentare. Spune exact ce te doare, te voi ajuta, fii sigura.

| metin2factory a răspuns:

Vrei sa te ajut eu sa fi in forma? spune-mi de unde esti? si in ce zona staiwinking te ajuta tata cu tot ce vrei eu am 1.83 75kg brunet ochi caprui

Răspuns utilizator avertizat
| Akasha90 a răspuns:

Aloooooo...madam`, trezirea la realitate si pune cateva kilograme pe tine ca devii anorexica. la 1, 71 ar trebui sa ai undeva intre 55-61 de kg. 48 si tu vrei sa slabesti? la car vrei sa ajungi? la 30? trezirea!

| andryandreea a răspuns:

In mod sigur ai probleme la mansarda si in niciun caz cu greutatea.

Bafta la slabit, daca asta iti doresti!

| EvilThoughts a răspuns:

Buna! Ce varsta ai tu?

Eu am 14(ii implinesc in aprilie) si am 1, 67/1, 70...nu stiu sigur si am 55 de kg.Toata lumea imi zice ca arat bine pentru varsta si inaltimea mea.

Nu cre ca esti exagerat de grasa.happyNu ai cum sa fi...

In orice caz, fa sport si tine dietahappysigur o sa ajungi la greutatea doritahappy