| anonim_4396 a întrebat:

Câţi ani aveai când ai făcut prima dată sex?

15 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce ti-as spune tie? un strain de pe net?

| Emilian65 a răspuns:

Ce te intereseaza pe tine ce varsta aveam eu cand am facut prima data sex? Tu, la ce varsta ai facut sex?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu cati aveam, dar eram la gradinita pe vremea aia.

| Denly a răspuns:

laughing))

| Staind a răspuns:

Aveam cateva zile. Era tipa asta in incubatorul de langa. Mi s-a parut mie ca-mi face cu ochiu', da' am zis ca nu e adevarat. In 3 minute vine si-mi ciocane in geam. Deschid, ma uit, ea era. Si na, intelegi tu. S-a intamplat magia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

| DarkCrina a răspuns:

Nu mai fiti rautaciosi. E normal sa fii curios. 18.

| OanaAlexandra123 a răspuns:

| AdaPanda248 a răspuns:

14 happy

| Oana92 a răspuns (pentru suntserios):

Realizezi ca nu ai cnp-ul, numele real si adresa din buletin pe pagina de profil, nu?

Răspuns utilizator avertizat
suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Oana92):

Irelevent, viata mea sexuala tot privata trebuie sa ramana

| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns:

Nu crezi ca este o intrebare cam intima?

| EaSports a răspuns:

Corect, pe internet fiecare poate sa-ti spuna multe. Eu vreau sa fiu cinstit, majoritatea prietenilor mei inclusiv si eu am facut dragoste la varsta de 16 ani.