| nooolimits a întrebat:

Ce ar trebui fetelor sa aiba un baiat ca sa va atraga?

19 răspunsuri:
| JohnnyWylde a răspuns:

Eu cred ca un Audi A4 sau BMW Seria 3 sau 5 si cateva sute de mii de euro in banca ar fi destul. Daca mai este si dragut atunci e si mai bine, daca nu nu-i nici-o problema se poate si fara atata timp cat are bani.

| RAY a răspuns:

Stramosele noastre oare ce preferau ele acuma mii de ani
1 un barbat puternic care sa i ofere hrana ei si copiilor care vor urma,ea nu putea vana ce vana masculul din cauza fizicului asa ca ea culegea fructe din padure el avea un singur scop sa vaneze carne si sa ofere protectie pentru familia lui,a schimbat ceva in prezent? eu unu nu cred,mereu tine a avut mai multa hrana in prezent banii a avut mai multe femele a duso mai bine ca alti,desigur conteaza mult fizicul,personalitatea,banii in functie de varsta,cele tinere fizicul, cele mature banii, personalitatea, nu ca a fi ele materialiste dar daca e sa profiti de ce sa nu profiti, as mai adauga ceva noi masculi dupa cum observi platim pentru sex de cand existam asa ca faza cu iubirea, romantismul sunt povesti

| Elvina a răspuns:

Rabdare, frumusete, bani, iubire.

| CoquineNoire a răspuns:

Multe tatuaje si o reputatie de mare borfas in cartier.

| VladGH a răspuns:

Bogatie! Putine fete mai sunt care sa se uite la calitatea unui baiat.

| Madu a răspuns:

Pai in primul rand comportamentul, sinceritatea si sa stie sa ma respecte! La mine asta ma atrage la un baiat!

| fabiola a răspuns:

Inteligenta si bun simt...de restul se ocupa femeia!

| RAY a răspuns (pentru VladGH):

Mare dreptate ai Vlad foarte mare, imi place gandirea ta de viata

| ywar a răspuns:

Apartamentel, bmveias, muschisori, patratele, chilotei armani, bluza nike, blugi taiati si cat mai labartati, leuti in buzunar sa o duca pe fata la discoteca, la mall, la un weekend la shopping la ...Milano sa spunem, cardulete fara numar pe care sa aiba miisori de euro si lista ar putea continua. Astea sunt valorile actuale! Ne vom duce in cap! Am devenit animale, nu mai avem sentimente! Vai de noi oamenii...

| contαbαndonαt a răspuns:

Destul creier ca sa-si dea seama si singur fara sa intrebe toti strainii, fundabig grin...sau mai bine nu, ca fac crize de epilepsie de la prea multelaughing.

| Denisuca21 a răspuns:

Sa fie la inceput misterios, incat sa ne trezeasca interesul...mai tarziu sa ne iubeasca,sa fie destept, educat, fidel, sa nu se uite dupa toate fundurile, sa ne cumpere flori si cel mai important :SA EXISTE!winking

| CristinaCtC a răspuns:

Sensibilitate, fara siroparii, afectiune. si sa fie darnic cu imbratisarile puppy dog eyes

| darnme a răspuns:

Simtul umorului

| NoSmile a răspuns:

Buna!
Sa fie misterios si sa aiba caracter!

| NoSmile a răspuns (pentru JohnnyWylde):

Buna!
De ce ne incadrezi pe toate in aceeasi categorie, crezi ca toate suntem materialiste?
Afla ca nu!
Cunosc foarte multi baieti cu bani, cu Audi A4, A6, etc.
De ce nu ma atrag, de ce nu ma avant in aventuri cu ea?
Asa ca nu mai generaliza. Daca pentru unele doar banii conteaza, nu toate suntem asa.

| Silvya18 a răspuns:

Creier,miini,picioare.

| DizzyRawrr a răspuns:

Heeii.
Pe mine mă atrage la cineva felul lui de a fi; cum se poarta cu mine, ce atitudine are faţă de mine când suntem cu prietenii sau amicii lui.
Să aibă personaliate.
Sa ne mai certăm din când în când. Binee, nu chiar să ne certăm certăm, mai mult să ne tachinăm unul pe altul.
Pentru mine contează foarte mult ca un baiat să ma facă să râd. Dar nu cu dume de-alea de pe net. laughing)
Bine-nţeles ca frumuseţea are locul ei, pentru că prima dată te loveşti de aspectul unei persoane, nu de caracterul ei.
Ok, asta e parerea mea.
Eu nu-s pe principiul " Ooh, are bani. e al meu! ". chiar deloc. laughing)
In fineee.
Noroc la fete să ai. smug

| VladGH a răspuns (pentru RAY):

Clar lucru ca am dreptate, toate astea se vad cu ochiul liber nu trebuie mare scoala ca sa le percepi.

| Flaviakawaii a răspuns:

Creier