| Alexa3v3r a întrebat:

Ce cadou de ziua indragostitilor imi propuneti sa-i fac iubitului meu? M-am gindit sa fac un video in care sa scriu de ce il iubesc... ce parere aveti? P.S : daca va ajuta cu ceva, de ziua indragostitilor vom implini 2 luni.dau funda :*

7 răspunsuri:
| Stonely a răspuns:

Nu cred ca lar bucura prea mult un video.Cred ca s-ar bucura de 10 ori mai mult daca tu iai fi alaturi si ati merge impreuna la o cafenea sau terasa sa sarbatoriti.Iar duap asta sa va plimbati putin si cred ca o sa fie fericit si el si tu.

| December a răspuns:

Ideea e frumoasa, dar poate s-ar potrivi mai bine la 1 an de relatie. La 2 luni mi se pare cam devreme, chiar daca tu simti ca merge.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Te gândești de pe acum?
Crăciun fericit!
Pa, pa.

| Alexa3v3r explică (pentru December):

Ne cunoastem de aproape un an dar acum am decis sa fim impreuna. ce miai sugera sai ofer de ziua indragostitilor?

| PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquik a răspuns:

Eu zic sa nu va faceti cadouri reciproce si doar sa iesiti unde, la o cafea, un film, un bar ceva thinking Sunt mult, multe locurihee hee

| Soborigozaur a răspuns:

Ceva sa ii tina mult timp si dragut.

Cum ar fi o perna cu voi doi adica o poza gen
http://www.google.ro/......tp?/imgres
+ o scrisoare facuta de tine.
Bafta!

| CoquineNoire a răspuns:

Dafuq...overly attached-not-yet-girlfriend?