| Lorenada a întrebat:

Ce cadou special as putea sa-i ofer iubitului meu?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Ii poti lua un set de ceva, spray, aftershave ex:http://farmaciaverde.util21.ro/......mania.html

Un ceas
Un set elegant din matase ce contine cravata, butoni
Un breloc elegant din piele neagra, cu inele multiple

Mai multe vezi aici http://www.cadouri-din-inima.ro/cadouri-barbati.29/

| CristiB93 a răspuns:

Uite ce zic eu, daca te iubeste orice cadou o sa i faci el va fi multumit, conteaza mai mult gestul cred euwinking

| marinamihai a răspuns:

A cadouri e ai greu sa fii original...adica mereu cumparam cam aceleasi chestii...important e sa fii originala la modul in care i-l vei da
poti, spre exemplu, sa iei patru cutiute pe care sa scrii lunile de cand sunteti impreuna iar in fiecare cutiuta (mai putin ultima) sa ii scrii un biletel cu un mesaj legat de ce ai simtit tu in luna respectiva pentru el sau orice vrei tu iar in ultima cutiuta sa fie cadoul cu mesajul "La multi ani!"
asta a fost prima idee care mi-a venit acum in minte

ca si obiect ai putea sa ii iei o bijuterie de argint pentru ca nu sunt foarte scumpe si raman ca amintire pentru mult timp (daca nu o pierd

Răspuns utilizator avertizat
| Lorenada explică (pentru GwessWhoo):

Dar ceva mai intim, ce as putea sa-i ofer?

| Lorenada explică (pentru GwessWhoo):

Si dupa o cina romantica, mergem si mai departe fara haine deja?

Răspuns utilizator avertizat
| Komododragosh a răspuns:

I-ai ceva simbolic, ceva care sa-i aminteasca de tine mereu, nu neaparat care s-o foloseasca. Aminteste-ti ce ii place lui, ce hobbyuri are si iti poti da seama repede ce sa-i iei. In cele din urma draguto, gestul conteaza cel mai mult, ii arati astfel cat de mult il iubesti tu. Sunt sigur ca va fi foarte foarte fericit dupa ce ii vei inmana cadoul. Fii sigura sa fie si original, bineinteles, nu trebuie neaparat sa-i oferi ceva, incearca sa va si plimbati undeva: la un film, salon de masaj, club, discoteca, sau stati chiar acasa! Daca nu vrei sa consumi o suma mare de bani, atuncea iti sugerez o cina romantica unde sa fiti decat voi doi. Dupa cina romantica ar putea sa urmeze si o noapte fierbinte si plina de scantei. Cadoul ideal pentru 2 indragostiti!

| corina8508 a răspuns:

Din cate am citit in comentarii, ai putea sa-i oferi virginitatea. nu vreau sa fiu rea, dar mi-am dat seama ca nu ati facut inca sex. ceva mai special nu gasesti.