| anonim_4396 a întrebat:

Ce faci atunci cand iubesti o persoana cu care ai fost care o iubesti,dar el/ea nu te mai iubeste si iti zice ca nu vrea sa mai fie cu tine,dar continua sa te sune,uneori sa-ti zica ca te iubeste, dar peste o zii sa iti zica ca s-a terminat, ce e de facut?! Dau funda pentru un raspuns cat se poate de corect!

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Acea persoana se cam joaca cu tine si se pare ca nu stie ce vrea, cel mai bine e s o ignori

4 răspunsuri:
| dragos9234 a răspuns:

Trebuie sa ignori acea persoana.

| neutrino a răspuns:

Ignora-l, nu-i mai raspunde deloc. Acesta nu-i un joc ce trebuie continuat.

| oOSaritaOo a răspuns:

Îşi bate joc de tine, te ia la mişto. Unele persoane se amuză făcând asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru mona):

Cum sa fac chestia asta am incercat orice, imi este greu plang/sufar, nimic nu mai are sens si ordine in viata mea cum sa fac sa o readuc?