| nadia12 a întrebat:

Ce faci la prima intalnire cu un baiat? dau funda vreau urgent raspuns

Răspuns Câştigător
| roxana22roxi22 a răspuns:

Buna la prima inalnire va cunoasteti vorbiti iesiti undeva ori la un suc ori int-un club depinde unde vrea el sa te duca ori incepe sa ti povesteasca despre familia lui ori tu despre a ta. Te intreaba ce gusturi ai. Cam atat.

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Vorbesti cu el, vezi daca il placi daca te atrage daca el te place, va intarniti undeva in oras si beti un suc si vorbiti, pentru a sti daca te atrage cineva trebuie cateva clipe, daca nu il placi i spui si asta e, el ca barbat trebuie sa stie ce sa faca

| neutrino a răspuns:

La prima intalnire nu ai prea multe de facut, astepti ca el sa se "desfasoare", observandu-l tot timpul, da nu insistent. Il poti intreba diverse lucruri despre persoana sa, fara a bate prea mult campii.

| T0T a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Gândim la fel.

| Kriss96 a răspuns:

Depinde de baiat. Cu unii doar te plimbi/te uiti la un film iar cu altii deja te saruti sau poate chiar mai mult. Depinde insa si de tine. Eu una as putea face chiar mai mult decat sarutat la prima intalnire.

| gemeni6226 a răspuns:

Eu la prima intilnire incerc sa leg o conversatie si daca imi place de el si de ceea ce zice lucrurile se desfasoara de la sine pe mai departe.Esential este comunicarea buna.

| TheLoveDoctorr a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Imi place, la fiecare intrebare ma uit sa vad daca ai raspuns. Ma uimesti mereu laughing)

| Drimmero a răspuns:

Va duceti la pescuit, poate tie iti place la undita, poate lui ii place la copca, va descurcati. Ce sa puteti face, faceti ce vreti si ce va place, depinde si de el si de tine, mai ales de tine.

| devil32angel23 a răspuns:

Buna la prima intalnire cu un baiat iesiti in oras intr un club sau la o cina romantica sub clar de luna depinde de voi, incepeti sa va cunoasteti te va intreba ce gusturi ai te va intreba de familia ta, se nimereste cateodata sa ti aduca o mica atentie un cadou ceva cine stie. Bafta