| anonim_4396 a întrebat:

Ce i-as putea spune unei colege? M-a sunat astazi si era foarte suparata pentru ca s-a despartit de prietenul ei, dar cel mai tare, pentru ca si-a inceput viata sexuala cu ei, iar dupa cateva zile acesta a parasit-o. Sunt genul de persoana oricand gata sa-i consoleze pe ceilalti, dar de data asta, chiar nu stiu ce i-as putea spune. Ea e genul de fata care se indragosteste odata la 2-4 saptamani, de fiecare data de cate un baiat diferit, iar apoi se reindragosteste. Stiu, asta nu se poate numi dragoste adevarata, dar totusi...ce cuvinte de consolare i-as putea spune?
Multumesc anticipat!
Drept cadou, ofer fundita! happy

9 răspunsuri:
| Xenya a răspuns:

Daca este asa cum spui tu nu cred ca are nevoie de consolare, ii trebuie o iesire in oras sa se indragosteasca de un nou baiat! happy

| BeautifulThings a răspuns (pentru Xenya):

Intr-un fel, ai dreptate! laughing
Totusi, era foarte dezamagita de acea,, prima data"...

| neutrino a răspuns:

Spune-i ca e la o varsta la care prostia se poate vindeca in cea mai mare parte, dar urmarile nu. Depinde numai de ea.

| Woodenpints91 a răspuns:

Şi dacă şi-a încxeput viaţa sexuală care-i problema? Nu-mi spune că nu i-a plăcut...
De ce i-ar părea rău de ceva ce i-a provocat câteva minute de plăcere?

| BeautifulThings a răspuns (pentru Woodenpints91):

batting eyelashes Am spus asa ceva?
De fapt, se plangea ca a fost oribil, deci...NU i-a placut.

Răspuns utilizator avertizat
| Xenya a răspuns (pentru BeautifulThings):

La tot ce facem trebuie sa ne si asumam raspunderea!

| BeautifulThings a răspuns (pentru claudiu2386):

Un pic mai mult. Are 16-17 anithinking

| Woodenpints91 a răspuns (pentru BeautifulThings):

Nu i-a plăcut, n-o mai face altădată. Măcar ştie cum este.