| maestruk a întrebat:

Ce inseamna cand o fata iti spune ca poti exersa pe ea?
Adica dintr'o discutie normala, despre ace(eu n'am nicio treaba cu asa ceva) ea a deschis brusc subiectul si a spus ca pot exersa pe ea. La inceput nu stiam la ce se refera, asa ca m-am gandit la alte prostii si i'am spus ca s-ar putea sa'i placa si sa mai vrea. Ea mi-a spus doar ca nu stim, si sa incerc. Vorbeste serios?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Fiind vorba de ace, ințeap-o să vezi ce iese!

| Emilian65 a răspuns:

Dacă zice ca vrea sa încerci ce ai în mintea ta, ce mai aștepți? Apuca-te de treaba!