| Asta1234 a întrebat:

Ce inseamna dacă o fata(pe care o plac foarte mult) mi-a zis ca sunt iubirea vieții ei si pe urma a început sa rada?

11 răspunsuri:
| Masochistul12 a răspuns:

Isi bate joc de tine! Nu mai ii oferi atentie, cautati alta!

| Doub a răspuns:

Lol. Glumeste cu tine.

| Asta1234 explică:

Ms.Acum mi-am dat seama...Am m-ai fost cu aceea fata acum un an dar ne-am despărțit din cauza distantei dintre noi si am crezut ca mai aveam o șansa

| Noonehereyet a răspuns:

Rade de tine! Scuze exprimarea. Sa nu pari afectat de loc. Daca se mai intampla fa o fata gen "Ce tot zici? Te-ai facut de ras!" Asta faceam ai eu cand un baiat venea la mine si facea ceva de genul asta. Succes!

| neutrino a răspuns:

A vrut si ea sa rada cu/de cineva si te-a gasit pe tine.

| Drolja a răspuns:

E nebună.

| Drolja a răspuns (pentru Asta1234):

Se scrie "m-ai aveam o şansă".

| RAY a răspuns:

Ca esti bolovan asta inseamna, posibil inca jelesti iubirea fata de ea, fetele adora sa-si bata joc de baieti sa stii asa pe viitor

| BeckhamRZM a răspuns:

Caterincă, probabil un semn să vadă ce spui, cum reacționezi. Poate te place, poate nu. Dar de cele mai multe ori se face în glumă asta. Acum dacă ție îți place, încearcă să aflii ce a vrut să spună.

| Loryanna a răspuns:

Poate te mai place si a vrut sa vada cum reactionezi sau poate facea o gluma

| cineva666 a răspuns:

Daca a inceput sa rada inseamna ca nu vorbea serios happy