| Mihaelaa98 a întrebat:

Ce inseamna daca un baiat ma baga in seama, apoi incepem sa vorbim non stop, cuvinte dragute, conversatii lungi, tachinari, apoi dupa ceva timp imi cere sa ne vedem.Ne vedem, la sfarsit ma saruta, seara cand ajung acasa ii dau mesaj cu " ce faci " el raspunde dupa 4 ore sec cu " bine, tu" iar apoi nu mai imi da deloc mesaj? Ce fapt putea sa il determine sa inceteze asa deodata sa mai vorbeasca cu mine? Sa incerc sa vorbesc cu el despre asta? Eu am 16, el 18

Răspuns Câştigător
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Îţi spun eu care e problema lui.A avut o perioadă în care a ft singur, apoi ai apărut tu.Şi când te-a cunoscut, a realizat că face o greşeală şi te-ar putea răni.Ai o vârstă fragedă.

4 răspunsuri:
| AnnaMarya16 a răspuns:

Incearca sa il mai tragi de limba!
Daca iti ascunde ceva?

| Mihaelaa98 explică (pentru AnnaMarya16):

Ce ar putea sa imi ascunda?

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Poate doar a avut ceva treabatongue, sau probleme personale. parerea mea e ca totusi te-ai lasat prea usor, de la prima intalnire v-ati si sarutat, prea usor te-ai lasat.macar l-ai intrebat daca sunteti din acel moment impreuna? mai bine il intrebi ce vrea cu adevarat, daca sunteti impreuna si gata.bafta :*

| neutrino a răspuns:

Nu fi nerabdatoare, el mai are si alte treburi!