| Matteo999 a întrebat:

Ce înseamnă sa dai "taragot" taragoate. taragoturi.

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cine stie sunt si multe expresii in jargon, se poate referii la sex oral anal, in general tiganii au expresii si vorbe greu de tradus si de explicat doar ei stiu.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sa citești in carti

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Ce zici tu e Tarot

| relian a răspuns:

Ai auzit farsa aia cu taragotul, ala care facea farse, cum ii zicea, ala de la radio, am uitat numele lui, dar faza cu taragotul este dementiala laughing
Uite care nu stiti cautati pe Youtube farsa cu taragotul si vedeti despre ce este vorba laughing
Adica tio ia fata in gura, iti face sex oral, a sta inseamna, este o expresie asa de asta de bagabonti laughing

| relian a răspuns (pentru LaSteauaCareaRasarit):

Sigur la tarot o facut omu referire laughing cand spui ca joci carti, joci table, nu se refera la jocul in sine.Sau cand spui, doar cei doi nau stat acolo sa joace carti, sau table, se refera ca au facut sex, au facut nebunii, daca contextul se refera la relatii si nu la jocuri.

Baga pe Youtube farsa cu taragotul si o sa intelegi, plus ca o sa te distrezi rau de tot, nebun mai era omu ala cu farsele alea.