| Deliuta44 a întrebat:

Ce iubesc baietii cel mai mult la o fata?

16 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
depinde ce cauta si ce gasesc..in special sinceritate/naturaletea si decenta!
O seara bunahappy

caramela
| caramela a răspuns (pentru caramela):

Nu.dar am un baiat.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

În primul rînd aspectul fizic, acela este primul care "sare"in ochi, după aspect fizic este modul ei de a fii de a gîndi, cum se poartă ea cu el etc.

| enonymox a răspuns:

Caracterul

| AnoOo a răspuns:

Zambetul, ochii, obrajorii love struck inaltimea laughing de obicei ne plac micutele, sinceritatea, glasul, buzele, mie imi plac fetele pistruiate si cele rr-ite laughing -> astia's cei indragostitii, cei neindragostiti iubesc fundul si sanii si fatau laughing

| Seby90 a răspuns (pentru AnoOo):

Asta ori e metrosexual cu tendinte transexuale, ori e chiar pe invers.

Baietii sunt subspecia de barbati care sunt curiosi si au un supradoza de hormoni, poate mormoni? Anyways, luand asta in considerare, si faptul ca sunt curiosi, ajungem sa luam decizia ca baietii iubesc, tate buci si gaurica.

Ordinea difera de la specimen la specimen.
De fapt, daca stau bine sa ma gandesc, ajung la concluzia ca ei de fapt, de-alungul timpului, nu se schimba, si la 60 de ani tot asta o sa le placa.

| Thextruexme a răspuns (pentru AnoOo):

Si inca o data se demonstraza ca sunt perfecta laughing) Glumesc ..nu sunt raraita laughing)

| NoLoveLostNoLoveFound a răspuns:

Personalitatea.

| AnoOo a răspuns (pentru Thextruexme):

Vreau sa te intalnesc :X de unde esti? laughing

| AnoOo a răspuns (pentru Thextruexme):

Scuze am pus prea putine :X deci :X:X:X:X:X

| AnoOo a răspuns (pentru Seby90):

Prietene am vazut oameni de peste 60 de ani cum zici tu care se plimbau frumusel de mana prin parc. Niste batrini admirabili care si la varsta aia inca se iubeau/iubesc.

Acum cateva zile era un documentar pe NatGeo despre TABU: SEX si i-a intervievat pe 2 soti (in varsta de peste 50 de ani) si spunea femeia : "Noi facem sex in fiecare zi prin felul in care ne comportam prin intimitatea pe care o avem prin atingerile simple si prin grija pe care ne-o purtam unul altuia" Ceva de genul. Eu am explicat ce ii place unui baiat la o fata atunci cand e in apogeul indragostelii ca sa spun asa laughing.

LATEST EDIT: Nu zic ca nu ai dreptate normal ca vrem sex pentru ca asa cum ai spus si tu hormonii umbla prin noi dar cum suntem oameni si nu animale...

| Seby90 a răspuns (pentru AnoOo):

Sigur, dorinta de a *** tot ce prinde dispare o data cu iubire, hai ma omule, asa suntem construiti, da sunt si alte lucruri importante, dar ce, eu sar peste felu unu si 2, pretind ca e acolo, dar il ignor, ma duc direct la desert.

Faptul ca de fapt esti o persoana stupida care incearca sa agate o tipa total necunoscuta de pe un site care nici macar nu este matrimonial, pe tine ce fel de minte te face? Poate esti vreun pedofil care de fapt cauta minore, copii pana in 15 ani.

Dude fim seriosi, eu as deveni sceptic daca mi-ar zice o tipa "vreau sa te intalnesc :X de unde esti" si dupa sa continui cu ce ai continuat tu, as deveni tare sceptic.

Daca asta e ideea ta de a agata o tipa, ai gresit.
Tocmai ai speriato. Ps. you are fuckin creepy man.
PS: Nu am nevoie de documentare pentru a-mi forma o opinie, tine-ti documentarele pentru tine, sa iti tina de urat, ca si asa vad ca nu ai pe nimeni, esti asa de trist ca te dai la tipa asta saraca, ba chiar i-ai spamat threadu.

| AnoOo a răspuns (pentru Seby90):

Ma eu unu pana acum nu am facut sex dar... nu stiu... doar ca mi se pare mult mai importanta iubirea decat sexul.

"Faptul ca de fapt esti o persoana stupida care incearca sa agate o tipa total necunoscuta de pe un site care nici macar nu este matrimonial, pe tine ce fel de minte te face? Poate esti vreun pedofil care de fapt cauta minore, copii pana in 15 ani." laughing omule laughing nu incerc sa agat tipe pe un site de genul asta laughing eu intru pe aici doar pentru amuzament (chiar am gasit niste troll-eri super amuzanti) si daca sunt intrebari mai serioase sau unele care sa imi atraga atentia mai raspund la ele. Fata sunt sigur ca are ***ă (in termenii tai) sau in termenii mei sigur are un tip langa ea. thinking

"vreau sa te intalnesc :X de unde esti" -> imi place sa cunosc oameni, imi par interesanti.

-> "si dupa sa continui cu ce ai continuat tu, as deveni tare sceptic." probabil pentru ca esti destul de matur (24 de ani? ) eu unu am 18 dar ma comport ca unul de 15-16 pentru ca asa imi place.

P.S. Sunt destul de obosit nu mai am talent la scris si mi-am pierdut si entuziasmul. De ce sa te comporti matur intr-o lume ca asta... trista si asa cum e ea? (observa ca nu am spus "De ce sa fi matur" -> sunt multe de spus dar nu am chef sa imi povestesc viata pe un astfel de site).

P.S. Vezi ca am inceput amandoi sa facem spam happy

| RAY a răspuns:

Cred ca aspectul fizic si comportamentul desigur

| Axys a răspuns:

Sinceritatea, dragostea, si respectul astea sunt cele mai importante lucruri

| Laurentiu_Barbu_1985 a răspuns:

"Sa bage mobra-n gaste"... daca ma intelegi (majoritatea, nu toti)