| RAY a întrebat:

Ce mai ofera o fata/femeie moderna intr-o relatie in ziua de azi?

Răspuns Câştigător
| Plato a răspuns:

Te completeaza, indiferent de epoca.

77 răspunsuri:
| ForeverAlone97 a răspuns:

Sex. Da nu toate

| RAY explică (pentru ForeverAlone97):

Cica daca se ocupa cu casa e sclava

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru RAY):

Aiurea

| Drimmero a răspuns:

Femeile sunt in stare sa-ti ofere intr-o relatie atat calduri sufletesti, corporale, nervi, gelozii, momente frumoase si dragoste, acum depinde de cine dai ca sa nu generalizezi.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Azi am dat de una grasa noroc ca era pufoasa

| Frank51 a răspuns:

Cati ani ai?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Acum si cu tine atatea pretentii/

| RAY explică (pentru Drimmero):

Da man dar nu e destul ca eu sunt grasut vrei sa imi iau o grasuta sa cutremuram pamantul in doi

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Ia-ti una tinerica si subtirica la mijloc s-o cuprinzi cand o iei in brate, sa fii si tu fericit.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Nu prea mult ca ramane fara aer, alea slabe sunt halite dupa banii, astea grase dupa mancare, offfffff viata e grea

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Cica exista 3 tipuri de femei, cele slabanoage care sunt pe buna dreptate piele si os, cele grasute ca sa nu fiu nesimtit si cele care sunt potrivite, in sensul ca au ceva pe ele, dar nu sunt nici prea slabe si nici prea umflate, un 65 de kg maxim e potrivit pentru o fata.

| RAY explică (pentru Frank51):

Achtundzwanzig

| RAY explică (pentru Drimmero):

Dupa nastere se dubleaza greutatea man

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Cele care inca n-au nascut si nu sunt nici insarcinate cum ar intra in ecuatia ta?

| IoanaRoman09 a răspuns:

Ce poate si ce vrea

| Frank51 a răspuns (pentru RAY):

Intrebarea ta este foarte idioata si discriminatorie. Barbatii la prima sansa isi inseala partenera nu stau pe ganduri, despre asta de ce nu zici nimic? Imi pare foarte rau daca chiar ai 28 de ani.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Norele mele

| RAY explică (pentru Frank51):

Ai dreptate, merit sa fiu violat de catre virgine pentru aceasta intrebare, va rog eu sa nu o trimiteti si pe Dancila la viol

| RAY explică (pentru IoanaRoman09):

Tu ce poti demonica noastra

| RAY explică (pentru Plato):

Bun raspuns, asta e si scopul, implinirea intereselor de ambele parti

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Dar tu ce oferi?

Jur ca n-am vazut personalitate mai scarboasa decat a ta.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns (pentru RAY):

Nu meriti nici macar sa fii violat, meriti sa mori virgin. Si asta o sa se si intample laughing.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns (pentru Frank51):

Idiot e putin spus, e bolnav.

| RAY explică (pentru supadeceapa):

Ce poate face o femeie cu un ratatouile ca tine?
wow ce compliment, zi-mi omule ce e asa scarbos la personalitatea mea, argumenteaza ma nu jigniri aiurea

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns (pentru RAY):

Astea nu sunt jigniri, daca tu iti recitesti comentariile si iti zici: mama, ce destept si ce normal la cap sunt. Vai de capul tau. Jur ca pana intr-un punct am incercat sa te inteleg, dar esti... n-am cuvinte.

| RAY explică (pentru supadeceapa):

Tu esti o supa de ceapa faci lumea sa planga de inteligenta ta, ti ai ales bine usernameul

| RAY explică (pentru supadeceapa):

Ma astea nu sunt argumente omule, tu stii ce e un argument? tu ai jignit atat, argumenteaza omule ce si cum, esti autista nu stii ce e gluma vs ceva serios

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns (pentru RAY):

Ti s-a argumentat de 100 de ori pe site-ul asta de ce ai o gandire de rahat, dar nu pricepi, nu o sa pricepi niciodata.

| RAY explică (pentru supadeceapa):

Hai termina cu limbajul asta de tiganca, te credeam romanca, argumenteaza naibi rational

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns (pentru RAY):

Pana acum ma pupai in fund, acum fac lumea sa planga cu inteligenta mea. Cum spuneam, un caracter scarbos. De-a dreptul abominabil. Tot respectul pentru fetele care ti-au dat jet.