| RAY a întrebat:

Ce mai ofera o fata/femeie moderna intr-o relatie in ziua de azi?

Răspuns Câştigător
| Plato a răspuns:

Te completeaza, indiferent de epoca.

77 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns (pentru RAY):

Nu meriti mai mult happy

| RAY explică (pentru supadeceapa):

Ma omule ce ai? ai crize? esti la menstruatie?

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

N-ai raspuns. TU ce oferi?

| RAY explică (pentru supadeceapa):

Fii calma ca sunt si fete ok, eu nu vorbeam de ele, dar tu cum te ai aprins clar esti in categoria de care vorbeam

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns (pentru RAY):

Da, ma, tu esti agramat, misogin, virgin la 28, n-ai viata efectiv, ti-o irosesti pe site-ul asta, pun pariu ca n-ai nici job, dar eu sunt autista laughing. Eu zic sa citesti despre autism, ca te descrie perfect. Esti in lumea ta. Si nu te scoate nimeni din mocirla aia cu niciun argument din lumea asta.

| RAY explică (pentru supadeceapa):

Agramat sunt, misogin sunt doar fata de panarame

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns (pentru RAY):

La tine toate sunt panarame laughing))))).
Daca nu le trebuie 20 cm sunt mincinoase. rolling on the floor)))

M-am aprins pentru ca m-am saturat sa-ti citesc mizeriile. Nu vrei sa evoluezi deloc. Tot in neanderthal traiesti. Acolo o sa mori.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Tu ce ai de oferit?

| RAY explică (pentru supadeceapa):

Imi platesti tu curentul, internetul ma? tu nu stai pe TPU? ma omule cu toti suntem in acelasi lume, realitate si lesbienele sunt virginele nu?

| RAY explică (pentru supadeceapa):

Te ai aprins ca esti fix de ceea ce am scris, cum de din toate nu mi au raspuns, asta inseamna ceva, ca o fata care nu se simte de ce sa spuna ca nu e

| RAY explică (pentru supadeceapa):

M-am aprins pentru ca m-am saturat sa-ti citesc mizeriile. Nu vrei sa evoluezi deloc. Tot in neanderthal traiesti. Acolo o sa mori.

neanderthal erau misogini ma? nu stiam mai ne spui ceva despre ei ca suntem curiosi

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

N-am auzit. Zi mai tare. Tu ce ai de oferit? Ce calitati ai tu? Ce ar face o femeie sa fie cu tine si sa fie mandra de tine? laughing))))))))

| IoanaRoman09 a răspuns (pentru RAY):

Buna intrebare

| RAY explică (pentru IoanaRoman09):

Cred ca contemplarea este cel mai bine spus, vrem sa ne contemplam reciproc

| Endoryus a răspuns (pentru RAY):

De ce nu o intrebi si tu pe hahalera aia ce are de oferit? Pe langa maturitate de 15 ani si intrebari de adolescente. Vad ca e suparata rau laughing

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns (pentru RAY):

Suntem? Ai mai multe personalitati? laughing

Ti-am zis de ce m-am aprins, dar dupa ce ca nu stii sa scrii, se pare ca nu stii nici sa citesti.

| RAY explică (pentru supadeceapa):

Tu raspunde despre neanderthal si isi raspund

| Drimmero a răspuns:

Ray, ti-am mai zis si eu, vorbim ca de la barbat la barbat, nu toate femeile sunt la fel si nu toate se baga-n mocirla pe care o descrii tu pe aici.
Nu le mai judeca, nu merita toate bagate in aceeasi oala,, generalizarea e cel mai nasol lucru, fetele care chiar sunt cum trebuie se simt din start marginalizate si se simt urat din cauza ca unii le interpreteaza cum nu trebuie.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns (pentru RAY):

Lasa neanderthalul, zi ma, ce calitati ai tu? Ce realizari ai pana la varsta de 28 de ani? Ce ai de oferit intr-o relatie?

| IoanaRoman09 a răspuns (pentru RAY):

"Vrem"? ..imi pare rau sa te dezamagesc, da' eu nu vreau nimic

| RAY explică (pentru Drimmero):

Stim amandoi ca am amice, logic ca nu fac generalizare

| RAY explică (pentru supadeceapa):

Vezi ca am o limita si te apropi de ignor

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns (pentru RAY):

De ce nu raspunzi?
Intrebarile sunt foarte simple.

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Cam faci generalizare din cate vad, stim cu totii ca unele sunt cum zici, dar nu toate,, asta e cel mai important.

| RAY explică (pentru IoanaRoman09):

Nu ma refeream la noi, si la ceea ce vrea un om de la altul intr o relatie, intrebarea e despre natura umana

| RAY explică (pentru Drimmero):

Cand am facut eu generalizare man?

| IoanaRoman09 a răspuns (pentru RAY):

Eram doar sarcastica...

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Ai facut, n-are rost acum sa dezgropam pisica moarta, ce vreau eu sa-ti spun e ca arati imaturitate, iar pe femei din start le indepartezi, asta daca continui sa faci generalizari/

| RAY explică (pentru IoanaRoman09):

Cu crizata de sus am devenit si eu lipsit de umor