| AndrewAndy a întrebat:

Ce parare aveti daca cineva ar spune ca te place printr-un truc magic? O parere sincera din partea unei fetebig grin

9 răspunsuri:
| lex79 a răspuns:

Ca e romantic, dar sa nu exagereze cu trucurile.

| AndrewAndy explică (pentru lex79):

Adica sa nu exagerez?happy

| loveyouidiot a răspuns:

E o idee frumoasa si originala...mie una mi-ar placea. Sper sa-ti iasa cum vrei!

| lex79 a răspuns (pentru AndrewAndy):

Sa te opresti la un truc. nu sa faci 1000de trucuri ca nu esti circar.de obicei tot ce e peste 3 e mult.

| diavolitadulce a răspuns:

Un truc e ceva original, iar eu de obicei apreciez enorm cand un baiat isi da silinta si face ceva diferit decat gesturile comune de azi!

| Itiaratcapot a răspuns:

O parere buna.Atata timp cat sentimentele tale sunt sincere poti sa arati in orice fel.Cu siguranta domnisoara va fi placut surprinsahappy
Bafta!

| LoveIsForEverYoung a răspuns:

Depinde ce truc, dar e romantic, cred, dar poti sa-mi dai mai multe detalii daca ti s-a intamplat!

| Fistii a răspuns:

Foarte dragut!

| meandme77 a răspuns:

Destul de original, ar fi dragut.Bineinteles in cazul in care ''trucul'' tau nu ii aduce un copilas laughing just kidding, go ahead.