| nuconteazacineesunt011 a întrebat:

Ce parere aveti daca am impresia ca sunt gay, dar imi plac si fetele totodata!?

15 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Ca esti bisexual.

| VoidEternal a răspuns:

Nicio părere. Couldn't care less.

| FredericChopin a răspuns:

Esti tralala

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Esti bisexual sau curios.
Ma rog, un bulangiu caruia ii plac si fetele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa sex si cu băieții și cu fetele, dacă îți place să faci sex și cu băieții și cu fetele esti bisexual, daca îți place doar cu fetele este heterosexual și e doar de la anxietate gândul ca ai fi gay, dar dacă faci sex cu cu băieții și îți place doar cu ei atunci ești gay.
Eu cred ca ești heterosexual și ca de la anxietate ai pseudo-impresia ca ai fi gay.

| Violleta2022 a răspuns:

Intai raspunde-mi la cateva intrebari, foarte -foarte sincer, care sunt cruciale in raspunsul de la noi:

1. cati ani ai?
2. cata experienta sexuala ai cu fete?
3. cata experienta sexuala ai avut cu baieti?

| Hammurabi a răspuns:

Gay nu poate fi doar o impresie.
Testează și vei trage singur concluzia.

| Emilian65 a răspuns:

In situatia aceasta cred ca nu esti numai gay, est un bisexual veritabil.

| ania a răspuns:

Esti pacatos ca si noi toti ceilalti.Toti abem pe langa constinnta care ne sanctioneaza prin vinovatie cand ii ignoram avertizarile si o natura pacatoasa care ne face sa fim atrasi in diverse grade de toate incalcarile posibile ale constiintei. Oricine daca se uita cateva saptamani la filme de genul si alege sa foe deshis la idee, ii vin fantezii si poate deveni gay, zoofil etc.Pacea cinstiintei si aprobarea ei o avem numai cand respectam pkanul Creatorului si facem sex doar cu partenerul de casatorie de sex opus.

| clausiohanis a răspuns:

Du te si te spanzura sa fii sigur

| RAY a răspuns (pentru ania):

Iisus a adaus iubire in lume, traim in apoca lui iisus, epoca iubiri, voi luati din biblie doar ce vreti, de ce e pacat sa violez o virgina?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru clausiohanis):

Păi du te tu, ca asemenea raspunsuri nu sunt bune nici in glumă sa le spui, daca nu ai un raspuns util care sa ajute persoana care a pus o intrebare numai scrie asemenea prostii si imbecilităti.

| epurasu a răspuns (pentru clausiohanis):

Cu un asemenea raspuns singur te descalifici! - eu propun sa iti fie blocat contul.

| PiratulFantastik a răspuns:

Eu iti propun o spovedanie

| darrio2007 a răspuns:

La tine este la fel ca si cu impresia ca esti ateu, din cealalta intrebare. Se pare ca abia incepi sa te maturizezi.