| zuzixadri a întrebat:

Ce parere aveti de asta:Heather2001 intreaba:
Hey buna am 11 ani si am prieten credeti ca sunt prea mica pentru a face dragoste cu el? stau cateodata stau si ma gandesc... ce or sa ajunga copii astia?laughing

17 răspunsuri:
| MisteriuosGirl a răspuns:

Cica...11 ani? aia se simte bine? sau poate asa o educato maicasa. doamne iarta-ma. eu nu trebuie sa stau prea mult sa ma gandesc ce o sa ajunga! cred ca stiu deja!happyhappyhappyhappy dar mi mila de ea! sadsadsadwinking

| memonelxd a răspuns:

Or sa ajunga prin Olanda laughing) Draga Heather 2001 trebuia sa incepi de la 10 ani laughing da-mi funda daca ti-am adus un zambet pe fata tongue

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Stiu o fata de a-7-a care trebuie sa nasca gemeni...straight face

| Nuvăsufăr a răspuns:

Puterea anonimatului este mare, oricine ar spune orice doar pentru puţină atenţie. Nu cred că e adevărat şi dacă e, oameni de acest gen au existat dintotdeauna.

| marcelan25 a răspuns:

Pai,nu stiu cati ani ai, dar aminteste-ti cum ai fost si tu la 11-12 ani? Toti au dreptul sa se indragosteasca,sa ceara o parere, un sfat! De aceea exista echipa TPU, aici toti ne ajutam unii pe altii! happy

| Heather2001 a răspuns:

Auzi desteptule, comunitatea asta e ca sa pui tu propriile tale intrebari, nu sa le comentezi pe-ale altora.scuze de expresie dar ce te doare pe tine(ca sa nu zic altfel)de varsta la care vreau eu sa-mi incep viata sexuala, v-am cerut doar un sfat ca sa stiu ce sa fac si nu nu era o gluma, chiar am vorbit serios! asa ca terminati cu filozofiile de 3 lei.

| MartinLutherKing a răspuns:

Auzi ma zuzixadri, care e dreptu tau sa comentezi intrebarea altuia asa? este adevarat ca la 11 ani e prea mica dar oricinr are voie sa se indragosteasca. zuzixadri nu prea esti inteligent.

| zuzixadri explică (pentru Heather2001):

Uite ti'am facut si intrebarea mai publicalaughing))du-te fetito si impushkte daca acum vr sex la 16 ani ce dracul o sa mai faci?oh go on...o sa ai o echipa de fotbal acasalaughingtraieste'ti copilaria si lasa astea k o sa ai tim de elehappy si uite asa ti'am rasp si la intrebarewinking

| GodInLol a răspuns (pentru Heather2001):

Auzi,11 ani? big grin si ce fel de sex vrei sa faci, anal sau oral...Pe bune acum.

| Heather2001 a răspuns (pentru GodInLol):

Nu stiu, poate oral, anal in niciun caz :-&

| GodInLol a răspuns (pentru Heather2001):

Stii cei aia...anal?
oral. oral la 11 ani? scuze da esti dusa rau.

| Heather2001 a răspuns (pentru GodInLol):

Da normal ca stiu ce e aia.
Sex anal= barbatul isi baga penisul in anusul femeii.
Am spus doar ca sa iti atat ca stiu.si chiar nu ma intereseaza parerea ta despre mine, nu ma judeci tu.

| zuzixadri explică (pentru Heather2001):

Parca nu iti convenea k, comentez la intrebarea ta. termina in *** si nu mai comenta aici.ai inteles sau vrei sa iti desenez?

| Heather2001 a răspuns (pentru zuzixadri):

Comentez ce vreau si unde vreau ca nu e site-ul tau, ce te **** pe tine grija? fa-ti o viata si termina cu comentariile STUPIDE, ca si tine de altfel:-&

| GodInLol a răspuns (pentru zuzixadri):

Are tupeu, pentru unspe ani.pe bune nu stiu ceo sa ajunga copii astia.

| zuzixadri explică (pentru Heather2001):

E intrebarea mea si ma **** grija de cine vreauwinking.si:mai bine stupidak mine decat c***a d l 11 ani k tinewinking

| zuzixadri explică (pentru GodInLol):

Chiar nu ma intereseaza persoana eiwinking doar k persoanele de genu asta chiar imi provoaca silahappyo sa ajunga p l observator d la antena 1 violata, taiat in bucati si aruncata in vreun canal.si cum i'am zis si ei :mai bine stupida k mine decat curva k ea