| tbx_2250 a întrebat:

Ce parere aveti despre curve?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Mai bine tac!

52 răspunsuri:
| Tequila a răspuns:

Piscutsa are dreptate, strica cupluri.
Au cea mai scarboasa slujba -___-
Si sunt prea multe la mine in scoala.

| adriana996 a răspuns:

Au un cur cu doua fete! Stau cu curu-n doua luntre ...etcchatterbox

| OnnySky a răspuns:

Niste persoane care fac femeile de ras pe bune... fete, femei care nu stiu ce inseamna sa fi o doamna sau domnisoara tongue

| LittleGirlMonster a răspuns:

Buna.Parerea mea despre tarfe: 1) Sunt fete fara cei 7 ani de acasa 2) Pot strica relatii 3) Sunt niste fete care le place p***[scuze de cuvant] Deci parerea mea despre ele este ca : Sunt niste fete care n`au respect fata de ele insasi!happy Pa, pa.happy

| annammaryya a răspuns:

Acceasi parere care o zm despre curvari

Sunt prosti cu P mare.

| Suhac a răspuns:

Se gandesc numai la p*l*...whistling

| seby005 a răspuns:

Ce fel de curve masculine sau feminine?

| R3Y a răspuns:

1. proaste
2. obiecte publice
3.periculoase in sensul ca nu sti ce boli au
4.strika famili
5.toate cele de mai sus

| emma_7432 a răspuns:

Nu stiu cumsa atraga atentia, asa ca fac orice e necesar...nu au personalitate si ce s-o mai lungim, asa-s ele.:Xlove struck

| dennnnnnisa a răspuns:

laughinglaughing hai ca imi place intrebarea. pai. ce am putea spune. sunt femei care nu le pasa ca exista un Dumnezeu sus. femei fara minte. dar daca nu ar fi curve. ar fi fost lumea asta prea linistita. laughing. si na. ne mai trebuie cate o palma ca sa ne dam seama cum e viata. funda?:d

| ParanoidOwl a răspuns:

Pai ce anume face ca o tipa sa fie curva? Sa fie numarul amantilor? sau numarul actelor? Nu. O tipa incepe sa fie curva in momentul in care nu se mai uita cine o f***, unde si cum. O tipa care nu face discriminare si care eventual ia bani pentru asta. E nevoie si de ele in societatea asta, ca multe sunt vulgare, needucate, etc. e alta treaba. Asta tine de caracterul omului. Mediul si 'meseria' cel mult le inraiesc. Si curvele sunt oameni, iar nu toti oamenii sunt creaturi placute.

| BOOBZen a răspuns:

Meah,in fiecare zi la scoala vad din astea,si la televizor...
Nici nu stiu cum sa le mai judec,se cred asa sexy,dar sunt penibile rau, ar trebui sa se vada in oglinda...dar degeaba sa-r uita ca ele se uita la partile lor de pret(adica pieptul si josul burtii) si s-ar uita goale, de ce sa nu se vada mai bine

| raluca0306 a răspuns:

Una foarte,foarte,foarte,foarte,foarte,foarte,foarte,foarte,foarte,foarte,foarte, foarte PROASTA SI REA! si in primul rand, un lucru extraordinar de urar e ca ele nu stiu ca Dumnezeu exista si le vede.Imi pare rau ca sunt fiinte de genu asta.

| PauPaula a răspuns:

Sunt cele mai proaste fiinte isi bat joc de ele insusi si sunt si periculoase

| PauPaula a răspuns:

Sunt cele mai proaste fiinte isi bat joc de ele insusi si sunt si periculoase.

| darkmihai a răspuns:

Ca is curve si schimba barbatul din minut in minut

| TheAnnoyingRocker a răspuns:

Femeile perfecte cand nu cauti o relatie serioasa! big grin Poti sa o faci cu una, poti sa o faci cu 2, poti sa il aduci si pe tatal tau vitreg si sa o faceti in 4... o multime de posibilitati! Sau poate preferati sa stati 6 luni cu o fata cuminte si intre timp o faceti cu "sora lu' stanga" laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sint femei.

| atoatestiitoarea a răspuns:

Parerile sunt gresite. Curva este doar aceea care se vinde. Celelalte profita de viata sa zicem!
Madona est o cântareata celebra si a fost vedeta internationala de filme pornografice. Ciociolina este deputata in parlamentul italian. In Roma antica existau lupanare unde "lucrau" femei benevole.

| CryMeARiver a răspuns:

O parere buna.

| Nistorrr a răspuns:

Http://funpress.info/ - Funny videos,Flash games,Jokes,News,Pictures and other stuff ! http://www.youtube.com/MrFunpres !

| RaisaMedeea a răspuns:

Dragilor nu o curva strica cuplurile. Daca iubitul vostru ar sti sa spuna am iubita nu s-ar intampla nimic. Ce inseamna pentru voi o curva? Asta este gura lumi, catalogati o femeie doar dupa felul cum se imbraca sau cum se poarte, Rusinewinking