| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre o fata absolut perfecta la fizic dar cu un defect? acela ca nu poate zambii cu toata gura si nu poate rade normal. Si ca sa detaliez, dintii ei sunt putin inclinati in fata. Ati avea vreo problema cu asta? fundita celui mai bun raspuns happy

Răspuns Câştigător
| boghi98 a răspuns:

Pai depinde daca mi-ar fi o prietena nu as avea nimic cu ea ar fi ok, dar daca mi-ar placea de ea atunci e mai complicat. daca o iubesti cu adevarat si ai face orice sa fi cu ea nu cred ca ar trebui sa lasi un mic detaliu fizic sa stea intre voi dar daca vrei sa fi cu ea doar asa de amuzament, ca arata bine, mai bine o lasi ca pe urma o s-o faci sa sufere si o sa creada ca din cauza defectului ei de aia nu vrei sa fi cu ea. sper ca te-am ajutat

10 răspunsuri:
| Raul126 a răspuns:

Ar avea de lucru un dentist la dinti acelei fetewinking

| EllaBella11 a răspuns:

Dragostea nu trebuie sa fie aleasa pe inaltime, par frumos, dinti perfecti, ras si zambet perfect. Dragostea trebuie aleasa dupa suflet si dupa sentimentul pe care il simti. Daca chiar placi fata nu conteaza cum arata.
Succesc in continuare!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu unul da, nu am sa spunca toata lumea ca nu stiu ce ca o plac pentru cine este nu pentru cum arata sau altceva dar daca problema nu este asa grava si poate fi rezolvata cu aparat dentar etc nu as avea nicio problemahappy.

| doc69 a răspuns:

Du-te la o clinica stomatologica si vei gasi raspunsuri

| Amelya02 a răspuns (pentru anonim_4396):

Excluzand aparat dentar, sau dentist laughing

| ionutzul31 a răspuns:

Stii ca gusturile nu se discuta...mie poate imi place si tie nu, sau poate invers.Eu,unul,pun mare pret pe dantura, nusht de ce.Zi-i sa mearga la dentist sa-si puna aparat dentar sa i se indrepte daca sunt chiar asa de oribili raised eyebrows

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Amelya02):

In cazul asta nu, eu cand ma uit la o fata ma uit la fata si la corp mai inai dupa vad cum e ea ca pesroana si daca fata nu ma incanta nu cred carestul ma va cucerihappy

| Amelya02 a răspuns (pentru ionutzul31):

Nu sunt oribili. sunt egali, albi. doar ca ies in evidenta atunci cand rade cu gura larga

| DeeaMarry a răspuns:

Nu iti face griji, o sa intalnesti persoana care sa te placa asa cum esti, in ciuda defectului tau!
Gandeste-te ca sunt oameni care au probleme mult mai mari decat asta.
Si apoi, toti avem defecte!

| ionutzul31 a răspuns (pentru Amelya02):

Daca te poti obisnui cu asta, atunci e ok, dar ti-am spus ca eu pun mare pret pe dantura laughing