| Spiderul a întrebat:

Ce părere aveți lume despre sportivii de performanță care au iubite/soții, excelează mult mai bine decât cei care sunt singuri?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Am o parere foarte buna, ca sunt oameni ca noi toti ceilalti si au voie sa-si faca propria familie, chiar sunt mai potoliti, ca nu mai pierd noptile alergand prin cluburi sa vanzeze femei si dau randament/rezultate mult superior in sport.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu cred ca e nicio diferenta.

| Alexandru4543w a răspuns:

Depinde! Spre exemplu in sporturile de contact este cel mai bine sa fii singur singur pentru ca un boxer sau un luptator de mma este mult mai periculos pentru ca nu are nimic de pierdut si nu se mai gandeste si dă tot ce are mai bun pentru asta, dar spre exemplu in alte sporturi cum ar fi fotbalisti sau alte sporturi indicat ar fi sa stea potoliti si sa nu piarda timpul zburand din femeie in femeie sau in cautarea lor prin cluburi sau prin alte locuri.
Sper ca ti-am fost de ajutor

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Da pentru ca sotiile sportivilor sunt obediente și nu îndrăznesc sa spună ceva pentru ca sportivii câștigă milioane de euro

| Spiderul explică (pentru Violleta2022):

Chiar la asta mă gândeam și eu, dau un randament muult mai ridicat față de cei care își pierd nopțile aiurea