| ImAgirl a întrebat:

Ce placere simt baietii cand musca fetele de gat sau obraji? ce este asa de placut in asta?! [vreau raspusuri din partea baietilor]
pentru ca prietenul meu are o obsesie de a ma musca de gat straight face cateodata e bland si nu pot sa zic ca ma deranjeaza foarte tare dar m-a muscat odata pe obraz de mi-a lasat niste semne urate pentru 2 zile crying vreau sa-i spun ca ma deranjeaza acest lucru! adica ce sunt eu sa ma muste? ce ar trebui sa-i spun sa ma creada ca intr-adevar ma deranjeaza dar in acelasi timp nu as vrea sa se supere sau sa ne certam deoarece nu stiu cum o sa reactioneze. am mai incercat sa-i spun dar cred ca a luat-o ca pe o gluma deoarece tot continua cu asta

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu sunt baiat, deci nu stiu exact ce simt, dar din punct de vedere psihologic pot sa-ti spun ca e un semn de posesiune, ceva gen marcajul sclavilor si a vitelor: e a mea si nimeni n-are voie sa puna mana pe ea.

| mgtow a răspuns:

Spune-i acum ca nu vorbesti in gluma si sa nu mai faca asa ceva, poate vrea si el putina carne sa savureze de la tine dar invata-l sa nu fie canibal ci om de rand.

Răspuns utilizator avertizat
| TheSpecialOne a răspuns:

Sigur nu e Dracula care suxe pxxa?

| candygirl a răspuns:

Spune-i ca poate sa te muste, dar nu tare. daca nu intelege, arata-i ce simti tu cand te musca. si daca tot iti lasa semne, macar sa lase unde nu se vede laughing.

| helpu a răspuns:

Pai mie nu imi place sa musc straight face. Imi imi place sa sarut. :X

| edytzu4 a răspuns:

i se pare sexy. Te'ar manca la cat de mult te iubeste! :X. Iubiti'va mmuuuult!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai zii ca te doarelaughing

| BadResonance a răspuns:

Este felul lor dea spune ca te iubeste!

| Adriana_1090 a răspuns:

Si eu mi-am infipt dintii la un baiat fiindca daca eu stateam pe scaun si el se pune la mine in poala si se intindea de parca era la el acasalaughing si atunci l-am muscat de gat si crede-ma nu s-a lasat pana nu m-a muscat ca si un vampir. cred ca e vreo placere laughing

| imDani a răspuns:

"in acelasi timp nu as vrea sa se supere sau sa ne certam deoarece nu stiu cum o sa reactioneze." Ii poti spune. Daca se supara, atunci nu merita; daca nu se supara, problema rezolvata.

Oh. si sa raspund si la prima intrebare. Nu toti baietii se comporta asa, de fapt majoritatea. Iar acelasi baiat se poate comporta diferit cu mai multe partenere. Chestii complicate de pshihologie cu care nu vreau sa te plictisesc.