| Alinshkaa a întrebat:

Ce pot s fac ca pretenu meu sa nu fie atit de indiferent, si l-am intrebat dc este atit de indiferent cu mine? el a raspuns ca nusitu, citeodata chiar nu-l inteleg

14 răspunsuri:
| madalinamadu a răspuns:

Fi si tu indiferenta cu el sa vezi daca ii convine. Poate isi va da seama ca a gresit si isi va schimba comportamentul.happy

| h3r a răspuns:

Noi da, s-a plictisit.
Nu mai sta cu el, mai ales după ce răspuns ți-a dat.
Cine e indiferent cu tine, înseamnă că nu-i pasă, mai ales să te iubească.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poate nu mai are sentimente față de tine!
Pa, pa.

| Carina2306 a răspuns:

Pai incearca sa fi si tu indiferent. Adica daca el nu te suna incearca sa nu il suni nici tu, incearca sa te ti tare ca sa vada ca nu poate sa isi bata joc de tine. Daca o sa reusesti o sa vezi ca o sa ii para rau ca a fost indiferent pentru ca o va simti pe pielea lui.

| ShadowGhost a răspuns:

Hey.El a raspuns ca nu stie de ce e indiferent cu tine? SerioslaughingInseamna ca face misto. Daca ai gresit cu ceva, sau ai spus ceva nepotrivit la un moment dat, intrecut, atunci poate, dar in fine.Nu ar trebuilaughing

| AdelinaAdee a răspuns:

Eu zic să faci şi tu pe indiferenta! Să vedem unde ajungeţi! Dacă e tot la fel îseamnă că ţine la tine!

| neutrino a răspuns:

Daca el ar fi in mod real indragostit de tine, s-ar comporta asa cum ti-ai dori tu.

| AdelinaAdee a răspuns (pentru AdelinaAdee):

Că nu ţine la tine*

| NataliaElena22 a răspuns:

Cui ii lipsesti te cauta, cui nu, nu. E simpluhappy

| crisiss a răspuns:

S-a plictisit, incearca sa-i oferi noi senzati, experiente, intelegi u baftawinking

| CatincaW a răspuns:

Am patit si eu asta si am inceput sa fiu brusc si eu indiferenta. Imediat a observat ceva in comportamentul meu si imi dadea tarcoale sa ma inveseleasca si sa imi arate cat de mult tine la mine. Daca o sa continue sa fie indiferent inseamna ca ori trece printr-o faza proasta si are unele probleme ori s-a cam stins relatia voastra. Succes :*

| Alinshkaa explică:

Mersi mult pentru raspunsuri voi incerca sa fiu mai indiferenta, dar imi va fi foarte greu

| shadow72 a răspuns (pentru Alinshkaa):

Uite cum faci...ii atati tata si ii spui asa:
-vrei tata
-da! da! da!
-cand incepi si tu sa te comporti ca un preiten si sa nu mai fii inferent atunci o primesti
incearca asta si presimt ca peste ceva timp ma cauti sa imi faci cinste

| DaddysGir1 a răspuns:

Eu presupun ca s-a plictisit de tine :/ vrea sa te ignore pana ori incepi sa-l ignori tu - si asa gaseste motiv sa se desparta de tine - ori pana de desparti tu de el pentru ca indiferenta lui te omoara :/