| parismaan a întrebat:

Ce sa fac daca mi-a crescut penisul cam mult si cand il asez in chiloti si ma uit in oglinda arat ca un gay ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| vocea a răspuns:

Salut, stai linistit frate, asta e motiv de lauda fiindca ai un penis asa mare, cand o sa mergi la piscina o sa faci furori.

9 răspunsuri:
| CrissTinutza03 a răspuns:

Sa nu te mai uiti in oglinda cand esti doar in chiloti si sa iti scoti acest "film" din minte pur si simplu nu te mai gandii ca esti *gay*

| TanteMarianne a răspuns:

Aseazati altfel penisul si daca e ia o viagra.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune-l cu capul in jos

| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la medic si mai scurteaza-l, daca te deranjeaza!

| darrio2007 a răspuns:

Mai taie din declaratie.

| parismaan explică (pentru darrio2007):

Ce declarație sa tai? Penisul?

| SERIALS a răspuns:

Daca ai penis mare, automat arati ca un gay? Uuu, uluitor!

| parismaan explică (pentru SERIALS):

No si cei. Daca asa m-a dat Dumnezeu asa sunt! Mai bine nu comentai!

| SERIALS a răspuns (pentru parismaan):

E fain ca ai, ai cu ce te mandri!