| EuSiDoarAtat123 a întrebat:

Ce sa vorbesc cu baiatul de care imi place pe mess tinand cont ca nu prea stiu ce ii place.Stiu doar ca asculta rep(ii place mult Guess Whoo),ii place footbal,sportul, nu e cu invatatul si d-astea...

11 răspunsuri:
| LostInBubble a răspuns:

De hobby'uri, prieteni comuni.
Incepe o conversatie doar si vei vedea ce poti vorbi. happy

| tarik44 a răspuns:

1: Mai uitete pe cartea de Romana.
2: Rep se scrie Rap.
3: E vreun dala care se crede smecher prin scoala, nu?
4: De unde sa stim noi ce sa vb tu cu el. Tu alegi ce sa vorbesti cu el. daca eu zic sa vorbesti cu el de filme porno tu ma asculti?

| Rapafilă a răspuns:

Rep,am? Whoo? Whuhuhu? E Guess Who. Nu-i cu invatatul, lasa-l. Semnul intrebarii unde-i? Pana la urma cine nu-i cu invatatul? Tu sau el?

| CosminaCosmm a răspuns:

Ii poti vorbi despre Guess Whoo despre melodiile lui, Despre sportul care ii place ce jucatori din footbal ii plac.Sa il intrebi daca chiuleste de la scoala Ce note are. (Etc)

| EuSiDoarAtat123 explică (pentru Rapafilă):

Suntem cam antonime dar si el imi dadea semne ca ma place(si eu il plac).Ii mai mare ca mine si el e cu notele de 3, 4 si 5 la scoala, eu sunt olimpica la mate si romana...Deci...

| EuSiDoarAtat123 explică (pentru LostInBubble):

Mersi

| EuSiDoarAtat123 explică (pentru tarik44):

1 si 2:Am scris a rpezeala ca sunt olimpica la mate si romana deci...
3.Depinde...cam da...e cel mai popular, tare
4. Vroiam doar o opinie.Nu trebuie sa te enervezi asa

| EuSiDoarAtat123 explică (pentru CosminaCosmm):

O sa incerc.Mersi

| FailL a răspuns (pentru tarik44):

1.uita-te

3. d'ala

ghici ce? mai uita-te si tu prin cartea de gramaticawinking

si sa-ti raspuns si la intrebare, vorbeste despre absolut orice, ca oricum despre sport si in special fotbal n-ai ce sa-i spui tu nou. poarta-te normal, e doar un tip, si din descriere nu cred ca-i cel mai smart ever. n-ai de ce sa-ti faci griji, orice conversatie presarata cu putin umor o sa-i placa.

| tarik44 a răspuns:

Cu ce te avantajeaza ca esti olimpica la matematica si romana? Nu vezi ca in ziua de azi nu mai conteaza cata scoala ai? Banii conteaza.

FaiL, Eu am dreptu sa gresesc, n-am crescut cu romana in casawinking

| SAKKKKK a răspuns:

Atunci guess who sau mai bine zis guess"what"/"how" is he!?!