| NumeUtilizator1 a întrebat:

Ce semnifica daca o fata este timida pe lângă tine, evita contactul vizual și saluta într-un fel timid și pleaca?

14 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Poate insemna ca fie nu stie cum sa isi exprime sentimentele fata de tine/e confuza in privinta acestora, fie nu simte nimic pentru tine si nu stie cum sa plece mai repede.

| anonim3248 a răspuns:

O fată timidă nu face așa dacă îl place băiat.

| anonim3248 a răspuns:

La cum a procedat aia cu tine nu e nimic pentru ea întâlnirea cu tine.

| anonim3248 a răspuns:

Fata sau femeia foarte timidă și care se pierde lângă un bărbat stă într-o parte și stă așa ca și cum se ferește să o vadă bărbatul.

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Timida deja spui și tu. Este timida.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înseamnă, cred, că e rezervată in ceea ce te privește, nu te cunoaște bine și e prudenta.

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca nu te place, doar este politicoasa.

| liliana77any a răspuns:

Incerca sa discuti cu ea sau sa ii trimiti un mesaj,, ce s-a intamplat, de ce ai plecat asa?, nu iti place de mine sau am fost prea insistent? "-,, eu totusi vreau sa ne cunoastem daca si tu vrei asta."

| sammie a răspuns:

Cel mai probabil fata aceea a fost ranita rau in trecut si nu prea mai vrea sa fie ranita a doua oara.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

O smecheră care cauta barbati cu bani, toate femeiile asta vor bani sunt materialiste de la varste fragede 12-15 ani cauta numai avantaje iubire deloc.

| 4evergentleman a răspuns (pentru TornadoIDS):

Nu fi și tu așa rău acum, nu îl descuraja

Răspuns utilizator avertizat
| MarianWLF a răspuns:

Lasa speculatile venite din partea noastra la o parte si vorbeste cu ea, daca te place? Descopera.