| Nooooooonameee a întrebat:

Ce simpti cand esti indragostit de cineva?

Răspuns Câştigător
| TakeMeHome a răspuns:

Hey! Uite un site
http://www.yuppy.ro/articol/Relatii/1935/10-semne-ca-esti-indragostit.html
:)Mult ssucces si sper ca te-am ajutat! :*

10 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Pai... "simpti" ca simti, si tot simti fluturi in stomac.

| babydoll_6582 a răspuns:

Simti ca plutesti...

te simti in al 9'lea cer love struck

| Ursus a răspuns:

Ca iubesti pers respectiva?

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Emotii
fluturi in stomac

| IloveME a răspuns:

De multe ori cele mai frumoase sentimente nu s pot explica in cuvinte, ele doar s simt! eu gasesc doar fericire...

| missnuuita a răspuns:

Pai simti ca vrei sa fi mereu langa el sau ea,simti fluturi in stomac, cand il vezi iti tremura picioarele, simti ca traiesti un vis din care nu vrei sa te trezesti

| Patry a răspuns:

Cand esti intragostit/a simti o agitatie in tine, fluturasi multi multi care se plimba prin stomacel si nu iti dau pace. Simti o apasare in piept, iti aduci aminte expresile ei / lui.

APROPO:

DACA IUBESTI O PERSOANA TREBUIE SA TE IUBEASCA SI EA happy.

| Abstract a răspuns:

Mi de fluturasi care iti rod stomacu.

| shaoboy a răspuns:

In cazul tau te arunci pe geam

| TakeMeHome a răspuns (pentru babydoll_6582):

Te simti in al 9-lea cer doar daca persoanei de care esti indragostit/a nu ii place de altcineva...sad