| CalinaXandra a întrebat:

Ce simte un barbat când o femeie îi spune ca nu o satisface la pat?

15 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Eu m-as simti demolat si cel mai probabil relatia s-ar termina acolo.

| darrio2007 a răspuns:

Se gandeste ca poate va fi undeva o femeie pe care sa o satisfacă.

| RAY a răspuns:

Că nu e bun la pat și îl va înșeală cu altul

| mihai69 a răspuns:

Moartea pasiunii!

| Hyperion7 a răspuns:

Stima de sine scăzută, iar dacă așa se pune problema, sigur nici tu nu ești apreciata in viața de zi cu zi și încerci să i-o dai unde-l doare cel mai tare, e sau nu așa?

| Lupică27 a răspuns:

I se rupe pwla...la propriu!

| 94Lucifer94 a răspuns:

Depinde de situație, de obicei ar trebuie sa existe măcar 10-20 de acte de dragoste pentru a decide că acel individ nu evoluează suficient in arta sexului. Eu am pățit cu prima fată cu care m-am culcat, ea fiind experimentată, a zis ''mai repede'', ''mai tare'' si gata, doar gandul care m-a facut sa cred ca nu o satisfac, a facut sa imi piară tot cheful. De atunci nici ca am mai vrut sa incerc, mi-a lăsat oricum un gust amar că sexul e oribil, dacă nu e cu persoana potrivită.

| Mindfulness a răspuns:

Pari o frustrata ce vrea sa se răzbune.

| CalinaXandra explică (pentru Mindfulness):

Esti departe de subiect. Ani lumina. Ani grei laughing dar spre dezamăgirea ta...da sunt barbati care nu știu sa satisfacă o femeiewinking probabil faci parte din acea categorie care nu poate accepta astawinking
Și vorbele tale ma lasa mai mult decât rece, nu îți mai răci gura degeaba pe aici. Dar mersi pentru ca m-ai făcut sa rad jumătate de secunda

| Mindfulness a răspuns (pentru CalinaXandra):

Daca dai numai de trotinete probabil că nu ai fler, nu știi să îți găsești un partener ideal, pe placul tau! Nici tu poate nu îi dai vreun imbold încât să te satisfacă, din ce vad pari cam frustrata că nu ai și tu parte de...
Daca erai ce trebuie stăteau altfel lucrurilehee hee
E bine că măcar știi să scrii!
O zi plăcută!

| CalinaXandra explică (pentru Mindfulness):

Nu m-am născut sa te impresionez pe tinehappy

| Mindfulness a răspuns (pentru CalinaXandra):

Tu nu poți impresiona nici propria așteptare pe alții cu atât mai puțin.
Cu citate de astea de duzină de pe Tiktok nu prea merge!
Sper sa îți găsești un partener ideal, un bărbat adevărat.

| IamJoKeR a răspuns:

Dezamagire, se v-a gandi ca poate va fi inselat daca el numai e in stare si rezolva altul treaba

| Leabianca a răspuns:

Furie,fă i oral și îi trece?

| CalinaXandra explică (pentru Leabianca):

Nu ma interesează sa îi treacă, din contră