| anonim_4396 a întrebat:

Ce startusuri dtiti, care sa arate ca vreau sa ma mozoleasca. FUNDA

7 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Nu trebuie sa pui statusuri, ci doar un link catre intrebarea asta.

| RetardedRacoons a răspuns:

"Am invatat sa fac ciorba si mamaliga" eu te-as mozoli mama mama

| mihaMGB a răspuns:

In primul rand, se numeste sarut, ca se mozolit se mozolesc porcii prin namol.In al 2-lea rand, nu trebuie sa pui statusurilaughingca nu o sa isi dea respectivul seama decat daca ar suna ceva gen "saruta-ma odata!"...si in al3-lea rand, daca tot iti doresti asa de mult un sarut, saruta-l tu!winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru mihaMGB):

Ma refeream la mozolul cu zapada

| mihaMGB a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor))))mozol cu zapada? se numeste bulgareala de altfelrolling on the floorasa pentru noi, cei mai "prosti" care nu am auzit de un asemenea vocabularlaughing...si acum ca am inteles intrebarea, nu e nici pentru asta nevoie de statusuri, e suficient sa arunci cu un bulgare dupa el pentru a intoarce favorul, si pentru a te bucura de o runda de bataie cu zapada cu respectivulhappy...auzi mozol cu zapadarolling on the floor)mi'ai inveselit seararolling on the floor))

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru mihaMGB):

Ma bucurhappy

| RetardedRacoons a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti cam tuta de felul tau, esti genu de femeie pe care as bate-o cu maciuca in cap.