| anonim_4396 a întrebat:

Ce trebuie sa cuprindă un act sexual si ce sa facă partenerul ca voi sa fiți satisfăcute si sa aveți si orgasm?

Răspuns Câştigător
| Andreea6272 a răspuns:

Voi fi sincera in primul rand **** sa fie in centrul atentiei, dupa in caz de fata e virgina iti introduci incep penisul deoarece doare la inceput daca nu esti obisnuita dupa vei repeta miscarea de du-te vino in timp ce masezi clitorisul(***) *** tot asa la inceput usor dupa tot mai repede optional pentru masarea lindicului poti folosi ceva de silicon sau o periuta de dinti electrica cu periuta electrica ii vei da o senzatie de neuitat jn timp ce ii bagi **** in **** si degeyul in cur sper ca te am ajutat?

7 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Preludiu lung
Organ lung
Portofel lung
Mașina lunga

| Andreea6272 a răspuns (pentru Andreea6272):

Sunt cenzurate cuvintele ase ca lei voi scrie aici
1. p1i1z1d1a
2.l1i1n1d1i1c
3.p1i1z1d1a
4.p1u1l1a
5.p1i1z1d1a
Tu il citesti cuvintele fara 1

Răspuns utilizator avertizat
| NotNamed a răspuns (pentru Andreea6272):

≈))) in ziua de azi bărbatul nu mai e bun de nimic se pare. Pt o senzatie buna trebuie ba o banana, ba un vibrator, ba o periuta electrica, ba un nu stiu ce... penisul nostru s-a dus pe puIa...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Atracție in primul rand contează și să fie un tip deschis la minte care sa nu o judece.
Asta greșesc mulți. Poate tipa să aibă orgasm și dacă o atingi pe picior, contează numai sa se simtă confortabila in preajma ta.

| Educatiasexuala a răspuns:

Cel mai bun lucru ar fi să vorbești cu partenera ta despre asta, ce ii place si cum? /Dr. Beatrice

| IamJoKeR a răspuns (pentru Andreea6272):

Poți să-mi scrii in privat