| anonim_4396 a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa ma placa fetele.

12 răspunsuri:
| MiruD a răspuns:

Vrei sa te placa toate, sau numai una?
Pai nu prea ai ce sa faci. Sa nu te dai prea mult in "figuri", ca atunci ai sa fii privit ca pe un ciudat, si ignorat.
Eu daca vedeam unu care se baga in seama cu mine, si-l mai auzeam si ca imi vine cu texte gen "ce faci papusa sau pisi?", ma apucau tot nervi, pentru ca stiam ca e "vai de capu lui". Si il tratam cu indiferenta.
Iti recomand ca tu sa nu faci asta. Fii sigur ca la un moment dat vei fi remarcat de catre o fata, nu iti fa griji!

Răspuns utilizator avertizat
| VadTot a răspuns:

Baniii.,, Ai Bani te plac toate fetele n ai bani..ramai pe afara.laughing

| Tovarăşiemăligă a răspuns:

Trebuie sa te prezinti ca barbat

| Piratul10 a răspuns:

Intrebare de băiat care nu mai știe ce sa facă!

Deci tu poti sa ai si bani sa ai si stil dar tot nu o sa meargă!
Trebuie sa iti fie simtiti prezenta acolo!
Sa te bagi in seama, sa vorbesti si sa nu faci mereu ce iti spun ele!

Trebuie sa capeti mai multe încredere in tine si sa ajungi la starea ai a in care crezi ca tu esti cel mai bun si ca si tu poti face ce fac si ceilalți! poti glumi poti vorbi cu o fata si toate cele...

Fetelelor le plac băieți cu umor care spun glume! si aici nu mersi refer la Bancuri ci ma refer la glume care iti vin pe moment si potrivite cu situația si alea iti vin doar atunci cand esti relaxat si te simți si tu bine

Apoi stilul te faci doar sa arati mai bine si e un avantaj dar nimeni nu o sa se uite ca tine doar pentru ca iti iei nu stiu eu ce haine!

E vorba despre caracter si atitudine!

Trebuie sa crezi ca poti!

| RAY a răspuns:

Parca un filozof spunea numai stiu care, nu ai frumusete cu care sa atragi femeile cumparele cu banii, valabil si in ziua de azi

| RAY a răspuns (pentru VadTot):

Asa e Vlad, banii astia cu ei ai totul si sanatatea si iubirea doar viata vesnica nu ai

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa fi glumet,sa nu ai figuri si fite,sa iesi cu ceva in evidenta,sa fii tu,sa nu fi foarte timid,sa fi la locul tau, sa fi "barbat'', sa manifesti afectiune, dragoste fata de animale, copii, sa fi dragut...

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru jimmiesrustled):

In ce sens

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru VadTot):

Te gresesti amarnic baiete iubirea nu consta din bani se vede ca nu ai experienta cinstit tu ai aflat aceasta din filme

| Grigore666 a răspuns:

Fii tu însuți.