| anonim_4396 a întrebat:

Ce vârstă aveai când ai făcut prima dată sex? Şi cum a fost atunci?

21 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

16 ani și m-am simțit ca dracu...

| uyhhjhjhkjhkjh a răspuns:

Eu unul aveam 18 ani şi a fost ok nu voi uita niciodată aceea zi, erea şi mai mare ca mine cu ceva experienţă deci ma făcut praf...big grin

| Enki a răspuns:

5 ani laughing)))))) :p

| CristinaBekka a răspuns:

19 ani a fost frumos :X Dar ma rog... big grin

| CristinaBekka a răspuns (pentru CristinaBekka):

18 pardon, am incurcat 9 cu 8

| FreakzEmil a răspuns (pentru Enki):

Dutee ba poate nu ai mai mult de 5 si n-ai facut niciodata rolling on the floor!

| kiv1990 a răspuns:

Nu si intrebari mai aveti
insa daca sa fiu cinstit 1 daca am facut sex pe la vre 11 ani, cei drept habar n-aveam ce-i asta insa auzem ca cei mari fac sex, ei si am incercat si noi(eu cu o colega de clasa(vecina), insa m-am simtit ca dracu, a 2 oara am avut la 18 ani la o petrecere(numai ca eram beat si nu-mi mai amintesc)

| XxBlueRosexX a răspuns:

16 jum...mam simtit bine pentru ca eram relaxata dar imi era si putin frica...nu m-a durut prea tare plus ca eu o facusem din dragoste el nu dar nici nu m-a folosit pentru ca apoi am ramas impreuna inca 8 luni.

| Enki a răspuns (pentru FreakzEmil):

Am 18 ani prostule

| Wehes a răspuns:

16 ani si a fost foarte frumos, pentru ca am facut-o cu fata potrivita.

Răspuns utilizator avertizat
| FreakzEmil a răspuns (pentru Enki):

Prost esti tu, nici nu dai dovada de 18 ani esti doar un retard cum sa-r zice laughing

| Azµre a răspuns:

Toată lumea a fost fericită, numai eu n-am fost :-(

| Smileygirl23 a răspuns (pentru Azµre):

Trist

| Oana92 a răspuns (pentru Azµre):

Hai mah...nu pot sa cred ca a fost asa de tragic!

| Azµre a răspuns (pentru Oana92):

A fost pe naiba râd de voi...

| Memet1 a răspuns:

La 13 ani jumate a fost prima oara si fata avea experienta a fost cam ciudata treaba eram rusinost si mai multe...

| KooKoo a răspuns:

Am uitat laughing

| SunShadow a răspuns:

17 ani... a fost superb, plus ca cel cu care am facut avea 20, si mai multa experienta... m-a durut destul de tare dar a fost o experienta de neuitat :*

| Puspefaptebune a răspuns:

La 15 ani, ea avea 19 si ne-am cunoscut prin fratele meu care a mai facut sex cu acea persoana si de aici a plecat totul

| Adda2216 a răspuns:

14 ani foarte nașpa