| anonim_4396 a întrebat:

Ceva dume de agatat o gagica?(admin pls nu sterge si postarea asta ca chiar caut :{ )

Răspuns Câştigător
| Clausd10 a răspuns:

Nu iti trebuie dume, nimic nu este mai sictiritor pentru o fata ca un cuvant nelalocul lui. Fii natural, vorbeste-i deschis, afiseaza un zambet usor timid atunci cand ii vorbesti. Spune-i pur si simplu ca ti-ar placea sa serviti o cafea ceva, un suc. Daca te place, te place, daca nu, nu. Dar cu o duma sigur iti elimini din start orice sansa de a purta o discutie cu ea. Succes.

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| neutrino a răspuns:

Ca chiar ai dreptate: nu se mai gasesc dume de agatat!

| Livelord a răspuns:

"Ce are 142 de dinti si ascunde inauntru o fiara teribila? Fermoarul de la pantalonii mei"

Răspuns utilizator avertizat
| Livelord a răspuns (pentru remus1007):

Dupa fiecare despartire, mai numaram cate un dinte, asa reuseam sa scap de "suparare".
Cu ocazia asta mai imblanzeam si fiara pentru urmatoarea.

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns:

Dume fianciare amice

| Barnutiu_Cristi_1996 a răspuns:

Haida ca o sa vorbesc pe limba ta mai pe intelesul tau fara cuvinte sofisticate:
1.cum chemi o fata la un suc?
=intra un suc in tini fa?rolling on the floor

| maria999 a răspuns (pentru Barnutiu_Cristi_1996):

rolling on the floor))) mor

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Livelord):

Doamne laughing))) unde esti Doamne?happyrolling on the floor