| RAY a întrebat:

Chiloți purtați a cărui celebrități ai cumpăra? ))))))

10 răspunsuri:
| Cinic a răspuns:

Dezgustator!

| wildthing a răspuns:

Sa ce...sa-i miros asa din cand in cand? rolling on the floor
Ce sa zic, sunt cateva gagici de-astea frumoase si celebre carora le-as mirosi chilotii, dar nu i-as cumpara, ci ar trebui sa mi-i ofere ele...in plus, trebuie neaparat sa nu aiba celebra dunga maro pe ei, pentru ca asta ar fi un mare turn off, indiferent ai cui chiloti sunt. laughing

| RAY explică (pentru Cinic):

Tocmai de asta am pus întrebarea

| RAY explică (pentru wildthing):

Sunt fete care îți vând chiloți purtați și sunt cumpărători

| wildthing a răspuns (pentru RAY):

Nu-i prost cine vinde, e prost cine cumpara.

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Sunt oameni cu fetisuri.
Altii cumpara pantofi purtati, din acelasi motiv.

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Ray,
tu n-ai citit "Cele 50 de umbre ale lui Grey".
Ai fi stiut de scena in care protagonista "fura" boxerii lui. Pe aia purtati. Ii fura si se imbraca ea cu ei.

| RAY explică (pentru LaSteauaCareaRasarit):

M-am uitat la film dar nu prea mi-a plăcut, deși nu am reținut cam nimic

| RAY explică (pentru wildthing):

Hormoni vaginali ajuta la un orgasm mult mai puternic

| RAY explică (pentru LaSteauaCareaRasarit):

La faza asta suntem multi care purtam și haine și încălțăminte și mașini Sh