| anonim_4396 a întrebat:

Considerati ca intr-o relatie de cuplu care tine de foarte multi ani si in care cei 2 locuiesc impreuna mai poate exista o atractie erotica fata de celalalt? Daca partenerii si-au implinit deja toate fanteziile pe care erau dispusi sa le puna in practica si au repetat deja de foarte multe ori tot ce parea interesant pana a devenit foarte monoton atunci se mai poate face ceva sau trebuie sa se multumeasca cu plictisul sexual? Ma intereseaza parerea persoanelor care locuiesc de foarte multi ani cu persoana cu care sunt intr-o relatie de cuplu.

7 răspunsuri:
| Lauramee a răspuns:

Ai ceva la cap daca ai pus din nou intrebarea!

cel mai bine ar fi sa ramai singura. dilio

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Lauramee):

Am sters intrebarea pentru ca nu imi aparea pe prima pagina a site-ului cand dadeam refresh si m-am gandit ca daca o incarc din nou poate imi apare. Nu e cazul sa incepi cu jigniri de-astea. Nu toate lucrurile de pe lumea asta au neaparat legatura cu tine. Intai invata cum sa discuti si pe urma baga-te in seama.

| Lauramee a răspuns:

Aici nu e vorba despre mine, iar motivul ce zici tu, e ireal, mai bine o lasa-i cum a cazut, tu pui intrebare si aștepți sa se răspundă la ea..nu o cauti nu stiu unde. Lol! Iar tu ar trebui sa înveți multe in a discuta, nu eu, ca eu ti am raspuns la intrebarea ta, nu invers, in loc sa zici un mersi, faci ceea ce faci, deci imi permit sa ti zic ca esti dilie ca asta esti. Te am tratat cu respect dar nu meriti. Asa ca iti ofer ce oferi. Hai pa

| cristimihailov a răspuns:

O relatie evolueaza, imbatraneste si se transforma

Răspuns utilizator avertizat
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Da. Iubirea trebuie să aibă sens. Dacă nu are, doar plăcerea cu orice preț, moare și după o partidă, moare și după mulți ani. Rămâne doar plictisul.