| Lavinutza48 a întrebat:

Cred ca il iubesc dar el are prietena! de 3 saptamani iesim in fiecare seara eu cu prietena mea si el cu inca 2 prieteni! Il visez in fiecare noapte! de fiecare data cand ne intalnim ma tachineaza,ma musca, ne jucam intruna! dar problema este ca m`am culcat cu el! ..Nu inteleg relatia lui cu prietena pentru ca iesim in fiecare seara. oare cand se intalneste cu ea? Oare simte ceva pentru mine? sau sunt doar o jucarie?

4 răspunsuri:
| Costache_Tin_1956 a răspuns:

Probabil cand s-a culcat cu tine a simtit ceva. Intreba-ti si prietena.

| Lavinutza48 explică (pentru Costache_Tin_1956):

Mersi frumos de raspuns! si prietena mea crede ca a simtit ceva! Dar ea spune ca daca eu nu l`as cauta el nu ar face`o!

| Sara50raslatoate a răspuns:

Intreaba-l ce simte pentru tine! ca daca s-a culcat cu tine poate simte ceva pentru tine!

| Anonima264 a răspuns:

Eu cred ca te placE!
Dar ca a nu interpretez gresit spune-i ce simti!
Mergeti la o intalnire si vorbiti deschis unul cu altul!
Sau daca esti timida poti sa pui pe cineva sa il intrebe(desi ar merge mult mai bine sa vorbiti deschis)