| Loredannnnaaaa89 a întrebat:

Cred că sunt însărcinată pentru că am fost de curând la un hotel cu un băiat care l-am cunoscut acum o lună băiatul accesată e primul meu iubit am 19 ani el a folosit prezervativ dar s-a rupt în timpul acesta.E posibil sa fiu însărcinată?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sigur ca-i posibil sa fii gravida.

Fa un test de sarcina DUPA 21 de zile de la utima partida sexuala, cu prima urina de dimineata, ca sa iasa testul corect.

| sierra1 a răspuns:

E momentul in care ar fi bine să consulți liste de nume pentru bebeluși. Să te felicităm?

| Emilian65 a răspuns:

Dacă erai în perioada fertila și s-a scurs spermă în vaginul tau, este posibil sa fii gravida.